Авторизація
 
  • 17 травня: Анімаційна «Історія Гір»: проект Hutsul Planet - з прем’єрою трисерійної казки про гуцулів 
  • 17 травня: Концептуальна лірика та інді-рок саунд: Vova Zion презентував дебютний сингл 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 

ШANA об'єднає музику, театр і танець в чаруючій містерії «Таємні коди»

  Подія: концерт
  Дата: 06.11.2016
  Місце проведення: Харків
Група ШАNA готує дивовижний подарунок для всіх поціновувачів музики і не тільки. 6 листопада в Харкові на сцені Національного українського драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка буде представлена ​​програма «Таємні коди», в основі якої закладена містерія звуку і дії.

«Таємні коди» - це сміливий експеримент форми і змісту. Група ШANA в майбутньому концерті-містерії поєднає: театр в різноманітті його форм - від пластичного театру жесту до перформенсу та сучасного танцю з художнім світлом і візуальними інсталяціями; альтернативне звучання в поєднанні з віолончеллю, саксофоном, перкусією, фортепіано, арфою і струнним оркестром; дивовижний вокал Катаріни Леонової з етнічними мотивами в сплетінні з хором і електронікою. Всю дія збудовано і пронизано драматургією - містерією.

«Відразу після успішної презентації акустичної програми в Харкові і після виступу на київському стадіоні, ми натхненні й налаштовані рішуче, і рухаємося далі. Для нас важливо знаходити все нові і незвичайні форми, вкладаючи зміст і натхнення, якими хочемо ділитися з кожним. Головна ідея програми «Таємні коди» - це глибока і зачаровуюча бесіда з публікою через містерію, через таємницю. Ми разом створюємо один простір, на сцені і в залі, теж саме відбувається і після виступів - в житті - в одному місті, в одній країні. З нетерпінням і радістю чекаємо зустрічі на концерті 6 листопада», - поділилася лідер групи Катаріна Леонова.

Група ШАNA, записавши в Берліні дебютний альбом "Молюсь" на студії Trixx в лютому 2015 року, в березні 2016 представила сольну програму в столичному клубі Atlas, а вже в липні цього ж року зіграла на НСК "Олімпійський" на одній сцені з Muse, RHCP, The Kills, Hurts та ін., в рамках наймасштабнішої музичної події країни UPark Festival. Також цього літа виступ групи можна буде побачити на фестивалях Woodstock Ukraine (Замок Свірж) і Імпульс Фест (Харків).Дізнайтеся більше про: ШАNA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: