Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Сік землі: Тоня Матвієнко готувала подарунок, а тепер ця пісня-присвята мамі10 жовтня свій 76 день народження мала б зустріти Герой України та Народна Артистка — Ніна Митрофанівна Матвієнко. На превеликий жаль, серце співачки зупинилося в неділю, 8 жовтня. Пісню «Сік землі» Тоня готувала у якості творчого подарунку на день народження мами. Тепер ця пісня стала присвятою. Новою роботою Тоня закликає шанувати своє українське коріння та бути вдячними батькам. «Сік землі» — пісня з репертуару Ніни Матвієнко.

За словами Тоні, ідея зробити мамі на день народження творчий подарунок виникла ще під час вимушеного перебування Тоні у Великобританії. Сумуючи за мамою, родиною, батьками та всім українським, артистка згадала про пісню «Сік землі», яку полюбляла слухати ще в дитинстві.

«В цю пісню я вклала багато душі, тепла, любові. Це мав бути гарний сюрприз. На жаль, обставини бувають сильнішими за наші плани. Випускаючи пісню-присвяту «Сік землі» для мами сьогодні, я хочу закликати вас відкласти всі справи та зателефонувати батькам і сказати їм «дякую!». Дякую за безсонні ночі, дякую за виховання та турботу, за мотивацію та підтримку у всьому… Я обов’язково продовжу мамину традицію популяризувати українські пісні у світі. Робити добро! Шануйте один одного та своє коріння. Дякую, мамо!», — наголошує артистка Тоня Матвієнко.

У лірик відео «Сік землі«Тоня використала матеріали із сімейного фотоальбому та архівні фото українців із київського музею Івана Гончара. Ним керує батько Тоні Матвієнко — Петро Гончар.


    
Дізнайтеся більше про: Тоня Матвієнко

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: