Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

SWOIIA і її новий трек “Маяки” — про надію і шлях додому

SWOIIA і її новий трек “Маяки” — про надію і шлях додому


Після успіху дуетного треку із NK “Сяйво”, співачка випускає пронизливий сольний трек “Маяки”. SWOIIA розповідає, що пісня була написана ще до повномасштабного вторгнення, але з тих пір отримала нові сенси.

За словами артистки спочатку ця пісня була присвячена почуттям та відносинам між людьми.

— Для мене цей трек був в першу чергу про кохання, яке як маяк у бурхливому морі, веде до твоєї цілі. Про важливих людей, які допоможуть тобі досягнути того, чого ти прагнула і за руку проведуть через усі перешкоди до бажаної мети. Про людей, яким можна довіряти і на яких можна покластися.

Після початку повномасштабного вторгнення артистка почала відчувати цю пісню геть інакше.

— Я сама з Донецьку, виїхала звідти ще в 2014 і як ніхто добре знаю, що таке — втратити дім. На жаль, 24 лютого про це дізналось ще більше українців. І це дуже боляче. Тепер маяк у цій пісні для мене символізує в першу чергу надію — надію на повернення додому, надію на мирне завтра. І, сподіваюсь, якнайбільше із нас зможуть повернутися додому, бо в них всередині жеврітиме любов. А любов — це завжди маяк, який вказує дорогу додому. Крізь темряву, яка обов'язково перетвориться на світло.

Режисеркою відео “Маяки” стала Баєва Ксенія, а креативною директоркою — Барган-Харченко Тетяна. Відео знімали на трьох локаціях, а робота над реалізацією ідеї кліпу тривала півтора місяця. За словами режисерки це відео про шлях головної героїні, яка проживає свою особисту історію із символом світла та надії — палаючим ліхтарем.

— Вибір локацій кліпу не випадковий. Вода — зв’язуюча ланка між маяками котрі сигналізують один одному. Пісок — берегові хвилі, на яких лаштуються маяки. Морські хвилі на артистці символізують, що вона — маяк і вона зараз звертається до маяків, які тимчасово знаходяться на окупованих територіях, де вона народилася. Вона вірить в те, що скоро вони засяють і зможуть маякувати тим маякам, котрі знаходяться на нашій українській землі.


Кліп за посиланням

Посилання на трек: https://bfan.link/mayaky
    
Дізнайтеся більше про: SWOIIA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: