Авторизація
 
  • 17 травня: Анімаційна «Історія Гір»: проект Hutsul Planet - з прем’єрою трисерійної казки про гуцулів 
  • 17 травня: Концептуальна лірика та інді-рок саунд: Vova Zion презентував дебютний сингл 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 

Zetetics випустили кліп на пісню «Get You Up»

Zetetics випустили кліп на пісню «Get You Up»


4-хвилинний музичний фільм для групи зняв Олександр Шапіро. Український артхаусний режисер змусив співачку Ліку Бугайову пройти сюрреалістичний квест, в якому вона переслідує людей і вибухає криком посеред київських вулиць. У підсумку процес для Бугайової виявився важливішим за результат. Хотіла знятися у Шапіро, а виявилося – пройшла ініціацію.

Ліка Бугайова:
У реальному житті ми з Сашею не знайомі. Спілкуємося на відстані, через відеолисти. Нас звів Влад Іваненко (головний редактор журналу Playboy).

Коли ми вирішили робити спільне відео, я відправила Саші три пісні на вибір. Він зупинився на «Get You Up». Я рада, що він відчув саме цю пісню. Вона про закоханого і розгубленому маніяка, якого мучать переживання. Герой проходить внутрішні випробування, бореться з самим собою.
Мені потрібно було закричати три рази посеред вулиці, щоб знайти внутрішню свободу

Мені теж довелося вийти за рамки своїх можливостей. Перед зйомками я отримувала завдання, які потрібно було виконувати в кадрі. Наприклад, я переслідувала чотирьох незнайомих людей, щоб залишити їм листи-послання. Потім мені треба було закричати три рази посеред вулиці, щоб, за задумом режисера, знайти внутрішню свободу.

Знімали мене в основному приховано. Часто я навіть не могла зрозуміти, де знаходяться оператори. Одного разу мені здалося, що я взагалі не потрапила в кадр через те, що прийшла на локацію раніше потрібного часу, походила, а потім сіла в машину і поїхала.


Олександр Шапіро:
У цій роботі я винайшов для себе новий художній метод. Я називаю його «Концептом оригінального часу». Це коли ти розумієш, що життя – гра. Не просто розумієш, але і приймаєш її правила. Піддаєш себе ризику, який загострює сприйняття.

Для кліпу я придумав три квести. Їх проходила не тільки сама Ліка, але й інші герої відео. Люди зустрічалися в обумовлений час, в обумовленому місці – з точністю до секунди і міліметру. Багато хто не були знайомі один з одним, виконували тільки свою частину завдання, не знаючи загального задуму.

Я створив умови, в яких учасники події не мають повної інформації про події, і тому переживають якийсь містичний досвід. Вважаю такий підхід у мистецтві єдиним можливим сьогодні способом подолати порожнечу, яку несе за собою зовнішнє сприйняття візуального твору. Я був категорично проти балаканини на майданчику: про все, що відбувається, учасники зйомки повинні були самі здогадуватися.

Героям «Get You Up» треба було вивести із забуття свій радикальний внутрішній досвід. Ліка не просто чудово з цим справилася, але і, як мені відомо, зазнала візіонерського переживання. Це наш відкритий жест перед майбутнім і нескінченністю.


Переглянути відео на пісню «Get You Up»:


    
Дізнайтеся більше про: Zetetics

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: