Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

«Піккардійська Терція» представила перший сингл із нового альбому

«Піккардійська Терція» представила перший сингл із нового альбому


Пісня «Дженні» - перший сингл із нового альбому «Піккардійської Терції», який називатиметься «Лети...» і побачить світ ближче до осені-2017 - до 25-річчя вокальної формації. У репертуарі акапельного колективу ця новинка – ще одна композиція на слова відомого шотландського поета Роберта Бернса (переклад - Миколи Лукаша).

На музику вірш поета-класика поклав соліст формації Ярослав Нудик, і зробив це майже два десятиліття тому. «Це був період мого захоплення Робертом Бернсом, - розповідає «піккардієць». – Тоді ж я написав музику і до бернсових «Нехай...» та «Моя любов», які давно знайшли свій шлях до слухача. А от «Дженні» довго лежала на нашій музичній полиці – аж допоки Андрій Капраль не взявся за її аранжування. Зараз ця пісня уже перевірена на десятках концертів, і от, нарешті, записана на студії».

«Піккардійська Терція» представила перший сингл із нового альбому


«Пісня «Дженні» – своєрідна засторога для людей, які дуже люблять пхати носа у чиїсь справи, особливо у справи амурні, - додає Ярослав Нудик. – Моя порада: кохайтеся, чорнобриві, якщо ваші почуття щирі – не зважаючи на те, що думають і кажуть інші».

Свій новий альбом «Піккардійська Терція» записує на львівській студії Virtuoso Records (звукорежисер - Богдан Нестор). Це буде п’ятнадцятий за ліком студійний альбом чоловічого секстету. Реліз ювілейного компакт-диску «Лети…» «піккардійці» готують до свого 25-річчя.

На сцені поважний ювілей акапельна формація розпочне святкувати із вересня-2017: заплановані концерти «Терції» як по Україні, так і за кордоном, зокрема у США та Канаді. А 30 вересня 2017 р. великий концерт гурту відбудеться на сцені Національного палацу «Україна» у Києві.

Послухати пісенну прем’єру від «Піккардійської Терції» - сингл «Дженні»:


    
Дізнайтеся більше про: Піккардійська Терція

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: