Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

Анастасія Приходько поголила голову для зйомок кліпу «Крила»

Анастасія Приходько поголила голову для зйомок кліпу «Крила»


Нова Українська Амазонка Анастасія Приходько презентує відео на ключову композицію нової концертної програми — «Крила».

В одному із інтерв’ю співачка відверто розповіла, чому віднедавна ходить виключно у бейсболках чи інших головних уборах. Виявляється, заради сюжету нового відео на пісню «Крила» Анастасія Приходько наважилась поголити голову.

Ще не так давно Анастасію Приходько можна було побачити з довгим темним волоссям. Потім вона вкоротила волосся. Далі - змінила його колір, приєднавшись до армії блондинок. Потім артистка все ж повернулася до чорного відтінку. І зупинилася на короткій асиметричній стрижці.

А не так давно Нова Українська Амазонка стала ховати волосся під бейсболками, шапками... Виявляється, недавно Анастасія Приходько розпрощалася зі своїм волоссям задля зйомок кліпу!

Переглянути відео на пісню Анастасії Приходько «Крила»:

автор - Анастасія Приходько
відео - MANIFEST production

Трек КРИЛА створювався у Київській студії звукозапису MART Sound продюсером Олексієм Мазуром.

КРИЛА – четверта оприлюднена композиція з україномовного поп-рок-альбому Анастасії Приходько, де автором усіх пісень є сама співачка. Раніше артистка презентувала твори із однойменними відео Луна-ностальгія, Тримай і Goodbye.

– Вжитися у роль ув’язненої, над якою знущаються охоронці, було нескладно. Люблю екшн – і в житті, і у творчості. Але після цих зйомок я декілька тижнів відходила від болісних фізіологічних наслідків, - говорить Анастасія Приходько. – Наприклад, під час зйомок сцени, де мене б’є охоронець, в одному дублі актор виклався на сто відсотків – вдарив мене так, що у знімальному павільйоні повисла тиша…

А ще я ніколи не думала, що діжка із холодною водою та льодом – це настільки боляче! Усе, що ви бачите у кадрі, натурально – від крижаної води різало обличчя…

Звичайно, у сцені із підстриганням волосся передбачався один дубль. Актор-охоронець хвилювався більше за мене, бо ніколи в житті не голив людині волосся на голові. Але ж вийшло! У результаті я на декілька місяців перетворилась на солдата Джейн із однойменного фільму.

Напевно, сьогодні зйомки відео КРИЛА я можу назвати найцікавішими у моєму творчому житті. Я вдячна усій знімальній групі під керівництвом Дмитра Маніфеста та Дмитра Шмурака за вже третє круте відео! Сергій Зима, дякую за стиль! Артем Євсеєнко, дякую за мейк! Антон «Марс» Ахметшин, дякую за фото! Олексій Мазур, дякую за трек! Компанія MOLA group та особисто Денис Путінцев, дякую за підтримку! Мої музиканти – Юрій Восканян, Сергій Восканян, Олександр Купцов, Ваня Ганєв – дякую за створення пісні!

І дякую моєму чоловіку за все, що ми робимо разом!


    
Дізнайтеся більше про: Анастасія Приходько

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: