Авторизація
 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 
  • 01 травня: Концертний травень у Caribbean Club: культовий клуб оголосив про відновлення роботи 
  • 29 кві: Вийшов альбом українсько-американської групи Vinok 
  • 28 кві: Сміливе перевтілення: Ярослав Рогальський кардинально змінив імідж до виходу нової пісні 

Panivalkova з відомим індійським музикантом заспівали пісню «Космополітік» про єдність і любов

Panivalkova з відомим індійським музикантом заспівали пісню «Космополітік» про єдність і любов


Panivalkova — оригінальне жіноче тріо, що співає на чотирьох мовах. У 2015 році вони презентували пісню "Крейзи Никита", яка зазвучала в рекламі Нової Пошти. Потім випустили альбом "ДОНТВОРІ" і ексцентричний кліп на пісню "Let me". У 2017 - вирушили в свій перший тур по Європі, який охопив 16 міст Польщі, Німеччини, Нідерландів, Люксембургу та Фінляндії. При цьому, вони встигли взяти участь в шоу Х-Фактор і нацвідборі на Євробачення.

Повернувшись з турне по європейських містах, Panivalkova почали всеукраїнський "Космополітік-тур". Він був названий на честь нової пісні і логічно підводив до її випуску.

"Космополітік" закликає нас пам'ятати про єдність людей в світі, берегти любов один до одного і не припиняти робити кроки для досягнення миру. Робота над треком почалася ще в 2016 році і тривала цілий рік - настільки об'ємним виявилось завдання. І хоч у пісні всього 2 чотиривірші, в них вкладено великий сенс. Тут звучить українська мова, елементи християнських пісень, стародавні індуїстські та ведичні мантри і навіть вигадана мова.

"У нас була ідея випустити пісню разом з добрим лайв-відео, де 50 осіб — хор і музиканти, грають на різних інструментах та співають мантру про єдність" — коментують Panivalkova.

Ідею єдності вирішили передавати не тільки безліччю мов і кількістю людей, що одночасно виконують пісню, а й вибором музичних інструментів. Якщо в звичайному репертуарі тріо ми чуємо клавішні, барабани, вібраслеп, флекс-а-тон, окарини, гуїро, казу, кастаньєти, перкусію і укулеле, то для цього треку були додані класичні віолончель і альт, а також етнічні інструменти різних народів: африканське джембе, японська флейта-сякухаті, індійська фісгармонія і табли, українська бандура. Незважаючи на нестандартний набір інструментів, їх вдалося гармонійно об'єднати.

З цікавих фактів — одним з головних героїв відео став Дрю Нанку, індійський мультиінструменталіст і вокаліст, який виступає в найвідоміших залах світу. У пісні "Космополітік" він виконує цитату з древніх ведичних текстів. Panivalkova познайомилися з Дрю в Києві, на його лекції про індійські раги та ритми, і подарували йому свій диск. Пізніше він написав з пропозицією про співпрацю і прилетів прямо в день зйомок відео. До цього Panivalkova і Дрю жодного разу не проводили репетиції разом. Що ж з цього вийшло — пропонуємо подивитися у відео:

"Vasudhaiva Kutumbakam" — це фраза на санскриті, яка зустрічається в древніх індуїстських текстах, Маханараяна-Упанішадах. Цьому знанню — понад 2000 років. Фраза означає "весь світ — моя сім'я", — говорить Дрю Нанку, індійський композитор і мультиінструменталіст. Він викладає індійську класичну музику в консерваторії і в школах, а також дає концерти по всьому світу. — Мої предки родом з Індії, зараз я живу в Амстердамі, але багато їжджу по світу. Я познайомився з Panivalkova в Києві, а коли вони показали мені текст пісні «Космополітік», із задоволенням погодився — адже це пісня про єднання у світі. Людям потрібно об'єднуватися всередині країни і по всій земній кулі. Саме тому я заспівав "Vasudhaiva Kutumbakam". Миру це зараз потрібно ".
    
Дізнайтеся більше про: Panivalkova

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: