Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

Гурт Фranko презентував «Морозно» – зимову пісню із відчуттям весни

Гурт Фranko презентував «Морозно» – зимову пісню із відчуттям весни


Закохуватися можна лише в теплий період року? – Гурт Фranko' руйнує стереотипи і презентує пісню про зиму із відчуттям весни.

«Морозно» – це перша пісня, написана мною українською мовою. Можна сказати, що з цієї пісні почалась команда «Фranko'» у моїй голові. Партія клавіш немов проводить слухача у світ спогадів своїми схожими на хвилі переливами. В приспіві, якщо прислухатись, клавіші грають уривки зі «Щедрика» – пісеньки, яку співають взимку, але яка про весну», – розповіла вокалістка гурту Катерина Стаценко.

«Морозно» - пісня про самотність, про те, як люди говорять різними мовами так, що знаходяться в різних площинах існування і не чують один одного, не бачать, не мають жодного контакту саме тоді, коли цей контакт кричуще потрібен. Ця пісня про той проміжок часу, який з’являється після відчуття, що це кінець, і перед тим, як ми відчуваємо що ось він - початок нового, весняного, свіжого, справжнього. Тому ця пісня нагадує чистилище, – жартують учасники гурту.

Відео до композиції знято на Хортиці - острові, який є символом споконвічного українського. «У відео ми вирішили використати символізм, а символи можна розуміти по-різному. Нам дуже цікаво, як наші знаки зрозуміють різні люди».

Тож, слухайте нову пісню гурту Фranko', дивіться відео, та звертайте увагу на символи – і не тільки у кліпі.

Переглянути відео на пісню «Морозно» гурту «Фranko'»:


    
Дізнайтеся більше про: Фranko

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: