Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

Андріана записала власну версію пісні Владіслава Левицького «Ой, Мамо»

Андріана записала власну версію пісні Владіслава Левицького «Ой, Мамо»


Андріана вшанувала пам'ять свого давнього друга популярного українського співака Владіслава (Vladislav) Левицького, котрий трагічно загинув три роки тому. Аби ще раз нагадати людям про нього та його творчість, виконавиця записала власну версію його пісні «Ой, Мамо».

«Владіслав був моїм давнім другом. Ми ледь не з дитячих років їздили на різноманітні конкурси і частенько робили ставки про те, хто з нас переможе. Я вважаю, що музикант живе, поки його пісні є поміж нас. Тому вирішила заробити цю пісню, аби кожного разу, коли виконуватиму її, нагадувати всім про те, якою світлою і веселою людиною був Владіслав», - каже Андріана.


Композиція «Ой, Мамо» виконана у вже фірмовому для Андріани звучанні з карпатсько-балканськими мотивами. Аранжуванням та зведенням треку займався давній знайомий співачки Роман Микульський. З початку Андріана подумувала трохи змінити саунд пісні і навіть розглядала кілька варіантів її аранжування, однак згодом вирішила, що оригінальна версія звучить найбільш гармонійно, тому все залишила як є. Зокрема там можна почути вокал самого Владіслава, а також його матері Євгенії.На пісню «Ой, Мамо» також буде знято відео-кліп. Його презентація запланована на початок літа. Режисером виступить Володимир Шурубура, котрий вже традиційно знімає для Андріани її кліпи.


    
Дізнайтеся більше про: Андріана, Владіслав Левицький

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: