Авторизація
 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 

Андрій Підлужний, Тоня Матвієнко та Піккардійська Терція записали спільну пісню

Андрій Підлужний, Тоня Матвієнко та Піккардійська Терція записали спільну пісню


Довгоочікувана прем'єра нарешті потішила шанувальників. Відео на пісню «Навіки» - це спільний проект гурту «Нічлава» (Андрій Підлужний та Андрій Гураль), вокальної формації «Піккардійська Терція» та співачки Тоні Матвієнко.Тоня про співпрацю з Андрієм Підлужним розповідає з великим захватом та поміж рядків відчувається фанатська пристрасть до творчості музиканта:

"Пісні Андрія для мене, як бальзам для душі. Завжди проникливі, пережиті серцем. Давно мріяла зробити щось спільне. Він для мене особлива людина у житті, бо початок свого творчого шляху починався з пісень його авторства. Дякую тобі за емоції, я відчула, як душі злилися".

Кліп на пісню був знятий під стать атмосфері, яка панує восени. Майже родинні посиденьки у теплому та затишному колі. Незважаючи на сум, який є лейтмотивом треку, біле навколишнє середовище ніби привносить життєстверджуючий відтінок у цю композицію.

Сам Андрій коментує трек таким чином:

"Пісня дуже складна, вона наче спис пронизує наскрізь. Це пісня розлуки. Тоню і Піккардійців я запросив невипадково, адже з кожним з них працював і знаю їхні можливості, їхні чудові голоси. І знав, що краще них передати ці емоції і почуття не зможе ніхто".

Перші коментарі під відео на YouTube переконують - спільна пісня запала людям одразу:

"Ви так тонко й майстерно вмієте виразити почуття, як ніхто більше. Для мене ця пісня про любов, якій неможливо здійснитись - коли розумієш, що більш нікого так не кохатимеш, але маєш відпустити - назавжди, навіки. Так вишукано сказати про це - великий талант, дякую, що є такий скарб в українській музиці".


Нагадаємо, Андрій Підлужний написав пісню «Навіки» як саундтрек до фільму «Король Данило» - стрічки Тараса Химича про часи Київської Русі, війну та кохання. Пісня «Навіки» є першим з чотирьох, а може і більше саундтреків до фільму.

Слова і музика - Андрій Підлужний (Нічлава)
Аранжування / мастерінг - Андрій Гураль(Нічлава)


    

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: