Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Андрій Підлужний, Тоня Матвієнко та Піккардійська Терція записали спільну пісню

Андрій Підлужний, Тоня Матвієнко та Піккардійська Терція записали спільну пісню


Довгоочікувана прем'єра нарешті потішила шанувальників. Відео на пісню «Навіки» - це спільний проект гурту «Нічлава» (Андрій Підлужний та Андрій Гураль), вокальної формації «Піккардійська Терція» та співачки Тоні Матвієнко.Тоня про співпрацю з Андрієм Підлужним розповідає з великим захватом та поміж рядків відчувається фанатська пристрасть до творчості музиканта:

"Пісні Андрія для мене, як бальзам для душі. Завжди проникливі, пережиті серцем. Давно мріяла зробити щось спільне. Він для мене особлива людина у житті, бо початок свого творчого шляху починався з пісень його авторства. Дякую тобі за емоції, я відчула, як душі злилися".

Кліп на пісню був знятий під стать атмосфері, яка панує восени. Майже родинні посиденьки у теплому та затишному колі. Незважаючи на сум, який є лейтмотивом треку, біле навколишнє середовище ніби привносить життєстверджуючий відтінок у цю композицію.

Сам Андрій коментує трек таким чином:

"Пісня дуже складна, вона наче спис пронизує наскрізь. Це пісня розлуки. Тоню і Піккардійців я запросив невипадково, адже з кожним з них працював і знаю їхні можливості, їхні чудові голоси. І знав, що краще них передати ці емоції і почуття не зможе ніхто".

Перші коментарі під відео на YouTube переконують - спільна пісня запала людям одразу:

"Ви так тонко й майстерно вмієте виразити почуття, як ніхто більше. Для мене ця пісня про любов, якій неможливо здійснитись - коли розумієш, що більш нікого так не кохатимеш, але маєш відпустити - назавжди, навіки. Так вишукано сказати про це - великий талант, дякую, що є такий скарб в українській музиці".


Нагадаємо, Андрій Підлужний написав пісню «Навіки» як саундтрек до фільму «Король Данило» - стрічки Тараса Химича про часи Київської Русі, війну та кохання. Пісня «Навіки» є першим з чотирьох, а може і більше саундтреків до фільму.

Слова і музика - Андрій Підлужний (Нічлава)
Аранжування / мастерінг - Андрій Гураль(Нічлава)

    

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: