Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Арсен Мірзоян презентував відео на пісню «1000 раз»

Арсен Мірзоян презентував відео на пісню «1000 раз»


Кожен з нас стикався з питаннями, на які або складно знайти відповідь, або практично неможливо: «Хто я? Що я роблю саме в цьому місті, в цій країні? Навіщо я потрібен і кому? Який мій шлях і куди він приведе?»

Відповіді спробували знайти Арсен Мірзоян і Олег Борщевський в новій роботі під назвою "1000 раз". Музикант і режисер настільки надихнулися, що відзняли і кліп, і навіть короткометражний фільм.

Днями відбулася закрита презентація фільму в столичному клубі «CaribbeanClub», яку відвідали українські селебріті, такі як Фагот, Олег Собчук (лідер групи SKAI), Соломія Вітвіцька, Kishe, Олексій Мочанов, Тоня Матвієнко, Анжеліка Рудницька, Марія Бурмака, DJ Tapolsky, група ADAM і багато інших.

Атмосферу вечірки також скрасив виступ Арсена з акустичною програмою, що додало родзинки і відчуття справжнього квартирника.

У найближчому майбутньому фільм відправлять на кілька незалежних українських та зарубіжних кінофестивалів, тож в Інтернет його викладати не планують. А поки що артист і режисер представляють музичне відео, яке було взято за основу фільму:Головну ідею Олег Борщевський висловив так:

"У нас вийшла філософська притча про пошук справжніх цінностей. Ідея виникла як відгук на вічні питання про правильність життєвого шляху і пошуку сенсу існування людини. Головний герой риє яму в пошуках скарбу, але чи зупиниться він, коли знайде його?".

Зйомки зайняли один день під Києвом, а пост-продакшн тривав місяць. Всього над створенням працювало 30 осіб. За словами Борщевського, найбільше зі знімальної команди дісталося саме Мірзояну: "Арсену доводилося копати до кінця зйомок, але він зберігав сили і ентузіазм - риси справжнього професіонала".

Сам Мірзоян на тимчасову роботу актором не скаржиться і заради мистецтва готовий піти і не на такі жертви.

    
Дізнайтеся більше про: Арсен Мірзоян

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: