Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

ТІК презентує атмосферне відео на ліричну композицію «Злива»

ТІК презентує атмосферне відео на ліричну композицію «Злива»


Радість крізь біль. Казка крізь драму. Посмішка крізь сльози.

Гурт ТІК презентує атмосферне відео на ліричну композицію "Злива". В головній ролі – прима-балерина Національного академічного театру опери та балету України Христина Шишпор.-Злива бере початок в атмосфері моїх віршів з книги під назвою «Без звуку», - розповідає лідер гурту ТІК Віктор Бронюк. – Видати книгу досі не вистачає часу, але є ексклюзивний примірник в єдиному екземплярі, який мені подарувала на день народження дружина Тетяна. Титульний вірш цієї книги і став основою пісні.
Ми презентували Зливу під час туру ТІК «Нове та Найкраще». Вперше зіграли її на сході України.
До речі, коли ми записували Зливу в студії, почалася справжня злива. Ми одразу вискочили надвір з мікрофоном. Я навіть записав історичне відео, яке викладене на нашій офіційній сторінці у Facebook. Гадаю, то був добрий знак. Тож, у фінальній версії пісні звучить реальна злива.
Відео Злива – алегоричний кліп на тему особистого та професійного щастя. Дуже багато маленьких дівчаток мріють стати балеринами. Але життя балетної танцівниці – це не тільки велика сцена та оплески в кращих театрах світу. Це виснажлива праця, травми, дієти. Часто балерини позбавлені права належати самим собі. В очах публіки вони надзвичайно щасливі. Але за сонячною посмішкою щастя періщить Злива гірких сліз.


- Мало кому відомо, який шлях проходить балерина, щоб отримати статус прими, - відверто зізнається головна героїня кліпу Злива – прима-балерина Національного академічного театру опери та балету України Христина Шишпор. – Часто балерини нещасливі в особистому житті, бо професійна кар’єра багато в чому обмежує, породжує неймовірну кількість травм, що може спричинити неможливість мати дітей…
Коли я вперше почула композицію Злива від ТІК, зрозуміла: це саме та музика, яка влучно передає емоції неоднозначного вибору… Тим не менш, одному Богу відомо, що чекає нас завтра. Тому треба насолоджуватися кожним днем. І в гонитві за кар’єрою не позбавляти себе людських почуттів. Саме такий задум має Злива – наша спільна відеоробота з режисером Оленою Вінярською та лідером гурту ТІК Віктором Бронюком.


Як відомо, ТІК по праву вважають Кращим Святковим Гуртом України. Насправді народним колективом із найбільшою кількістю концертів на території нашої держави.

    
Дізнайтеся більше про: ТіК Віктор Бронюк

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: