Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Гурт ТІК презентує ОФІСійне відео на пісню «АЛЬО-НА!»

Гурт ТІК презентує ОФІСійне відео на пісню «АЛЬО-НА!»


На старті всеукраїнського туру EURODВІЖН кращий святковий гурт України – ТІК – презентував черговий блокбастер – відеокомпроМАТ на новий хіт АЛЬО-НА!

- Завдяки зйомкам кліпу АЛЬО-НА! нарешті на дискотеці побував! – сміється лідер гурту ТІК Віктор Бронюк . – Нічні денс-двіжухи у клубах – не моє. Навіть за часів бурної молодості я більше любив посиденьки з гітарою у руках, коли у гарній компанії сам собі створюєш музику і атмосферу. Але разом з відомою білявкою – актрисою гумористичного «Дизель Шоу» Яною Глущенко, яка втілила в нашому відео образ відривної офісної феї Альони, дискотека мені сподобалась! Насміялися і подуркували у кадрі з радістю! Власне, саме позитив і гумор – основна ідея нашого нового кліпу. Знімали його взимку якраз у розпал новорічних корпоративів. Тому атмосфера довкола у всіх закладах була такою ж, як у нас на зйомках. Найбільше тепер отримуємо відгуків від менеджерів, які самі себе називають «офісним планктоном». Кажуть, кліп – саме з життя! Ну і вже маємо колекцію історій про Альон. Хоч ми й не планували асоціювати пісню з володарками цього імені, люди все одно сприймають пісню АЛЬО-НА! як продовження пісні Свєта, Сірожине пірожине і нашого іменного тренду. Люди впізнають себе, зайвий раз посміхаються – і це головне!

- ТІК – справжній народний гурт, – говорить актриса «Дизель Шоу» Яна Глущенко. – Під їхню запальну музику неможливо не танцювати! Вони, зараза, пишуть такі хітяри, які у всіх на слуху! АЛЬО-НА! – якраз така пісня, в яку закохуєшся з перших акордів! Коли продюсер ТІК Олег Збаращук дав її послухати, пісня відразу ж в'їлася мені в голову. І я скористалася шансом: «Є хороша актриса, яка може знятися в кліпі!» (Сміється). Я дуже люблю, коли в кліпах розповідається історія. А не просто красиві сукні, красива жінка з надутими губами, яка ворушить волоссям біля океану. У кліпі АЛЬО-НА! якраз є історія від початку і до кінця! Ну і, звичайно, безліч веселих історій за кадром (Посміхається). Найвеселіший момент зйомок – коли я валялася біля ніг Віті Бронюка. Ну а найскладніший – коли для селфі-ефекту в кадрі на мене навішали величезне технічне приладдя з камерою. З усім цим і довелося відриватися в клубі. Шампанське, до речі, дали справжнє! І я так загралася, що практично випила келих з ліктя. У мене, офіцерської доньки, пити з ліктя – в крові! Ну і розбивати пляшки об голови теж вмію! Не раз доводилося робити це в кіно, та й 20 років життя в спальному напівкримінальному районі, скажу вам, просто так не проходять (Сміється).

Кліп АЛЬО-НА! – продовження багаторічної співпраці ТІК із режисером Романом Веркуличем, який зняв для гурту найперший кліп Олені, екранізував Апрєль, Meine Liebe, Біла хмара, чорна хмара, Люби ти Україну! та багато інших народних хітів.

Відео АЛЬО-НА! – своєрідний компроМАТ на позаофісні відриви менеджерів, які щодня чекають на п’ятницю. Тому для посилення реалістичності в оригінальній версії кліпу присутня ненормативна лексика.Як відомо, ТІК по праву вважається кращим святковим гуртом України. Насправді народним колективом із найбільшою кількістю концертів на території нашої держави.

Днями розпочався черговий всеукраїнський тур ТІК під назвою EURODВІЖН.
Згодом гурт вирушає за океан – до США та Канади. Під час туру колектив дасть більше 30 концертів. Традиційно живий звук, екологічно чиста запальна музика, виготовлена за європейськими стандартами, та більше 50 годин натурального подільського драйву!

    
Дізнайтеся більше про: ТіК Віктор Бронюк

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: