Авторизація
 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 

Назар Яцишин – «Ой, верше мій, верше». Прем‘єра музичного відео на лемківську пісню

Назар Яцишин – «Ой, верше мій, верше». Прем‘єра музичного відео на лемківську пісню


18 квітня відбувся реліз кліпу на українську пісню «Ой, верше мій, верше» молодого виконавця Назара Яцишина. За словами музиканта, це неофіційний гімн українців, які, на жаль, покинули та планують покидати Україну, коли це вкрай важливо для збереження її майбутнього.

Традиційно пісня стала символом туги народу за втраченою батьківщиною та однією з найпопулярніших серед лемків після їх вигнання з історичних земель.

«Такі пісні необхідно популяризувати та пригадувати. Наші предки понад усе вірили та знали, чим для них є батьківщина, земля, звідки почався їхній рід. Можна навести безліч прикладів з історії, коли, незважаючи на вимушену еміграцію, українці буквально кричать про існування та красу своєї рідної країни. Серед них, наприклад, легендарна Квітка Цісик. І я хочу бути серед таких людей, проте робити це з України», - зізнається виконавець.

Пісня поступово завойовує україномовні радіостанції, серед них «Львівська хвиля». Над створенням відеокліпу та записом пісні працювала міжнародна музична компанія OLI Music. Саунд продюсером виступив Михайло Олійник.

Першочергово пісня звучить від дівчини, яка виходить заміж і не уявляє своє життя в чужому домі. Тому чоловічка версія була певним викликом для Назара. Хоча саме «нове чоловіче дихання», як зазначили журі на конкурсі «Молода Галичина-2018», вразило їх в цій композиції найбільше.Також встигли оцінити оригінальне виконання пісні і на конкурсі Battle of the Fest 2018 у Києві, де за неї Назар отримав максимум балів, а пізніше - гран-прі.

Як заявляє виконавець, це далеко не остання його спільна робота з OLI Music. Вже зовсім скоро відбудеться вихід у світ кліпу Назара на пісню «Зіронька», де славнозвісна поп-пісня набуде незвичайного звучання в джазових ладах.


    
Дізнайтеся більше про: Назар Яцишин

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: