Авторизація
 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 

Гурт ТІК презентує гастрольне відео на атмосферну композицію «Злива»

Гурт ТІК презентує гастрольне відео на атмосферну композицію «Злива»


- Весняна Злива – чудова нагода змити негатив, який накопичувався протягом останніх політичних подій у нашій країні, – говорить лідер гурту ТІК Віктор Бронюк. – Після весняної Зливи проростають сподівання на оновлення. Ми разом з музикантами гурту ТІК багато гастролюємо містами та містечками нашої країни. Обмінюємось енергетикою з людьми в усіх куточках нашої держави. Ми віримо, що Україна розквітне. Але, як доводить історична практика, не треба сподіватися лише на зовнішні фактори. Бурхлива та яскрава Злива пройде, земля вбере в себе її силу. І саме нам доглядати та збирати те, що проросте на українській землі. Тому треба починати з оновлення самих себе…

Нагадаємо, минулої осені ТІК презентували алегоричний кліп «Злива» на тему особистого та професійного щастя. В головній ролі знялася прима-балерина Національного академічного театру опери та балету України Христина Шишпор.

- «Злива» бере початок в атмосфері моїх віршів з книги під назвою «Без звуку», - розповів журналістам Віктор Бронюк. – Видати книгу досі не вистачає часу, але є ексклюзивний примірник в єдиному екземплярі, який мені подарувала на день народження дружина Тетяна. Титульний вірш цієї книги і став основою пісні.

Ми презентували «Зливу» під час чергового туру ТІК. Вперше зіграли її на сході України.

До речі, коли ми записували «Зливу» в студії, почалася справжня злива. Ми одразу вискочили надвір з мікрофоном. Я навіть записав історичне відео, яке викладене на нашій офіційній сторінці у Facebook. Гадаю, то був добрий знак. Тож, у фінальній версії пісні звучить реальна злива.


Відео гурту ТІК на атмосферну композицію «Злива»


    
Дізнайтеся більше про: ТіК, Віктор Бронюк

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: