Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Гурт ТІК презентує гастрольне відео на атмосферну композицію «Злива»

Гурт ТІК презентує гастрольне відео на атмосферну композицію «Злива»


- Весняна Злива – чудова нагода змити негатив, який накопичувався протягом останніх політичних подій у нашій країні, – говорить лідер гурту ТІК Віктор Бронюк. – Після весняної Зливи проростають сподівання на оновлення. Ми разом з музикантами гурту ТІК багато гастролюємо містами та містечками нашої країни. Обмінюємось енергетикою з людьми в усіх куточках нашої держави. Ми віримо, що Україна розквітне. Але, як доводить історична практика, не треба сподіватися лише на зовнішні фактори. Бурхлива та яскрава Злива пройде, земля вбере в себе її силу. І саме нам доглядати та збирати те, що проросте на українській землі. Тому треба починати з оновлення самих себе…

Нагадаємо, минулої осені ТІК презентували алегоричний кліп «Злива» на тему особистого та професійного щастя. В головній ролі знялася прима-балерина Національного академічного театру опери та балету України Христина Шишпор.

- «Злива» бере початок в атмосфері моїх віршів з книги під назвою «Без звуку», - розповів журналістам Віктор Бронюк. – Видати книгу досі не вистачає часу, але є ексклюзивний примірник в єдиному екземплярі, який мені подарувала на день народження дружина Тетяна. Титульний вірш цієї книги і став основою пісні.

Ми презентували «Зливу» під час чергового туру ТІК. Вперше зіграли її на сході України.

До речі, коли ми записували «Зливу» в студії, почалася справжня злива. Ми одразу вискочили надвір з мікрофоном. Я навіть записав історичне відео, яке викладене на нашій офіційній сторінці у Facebook. Гадаю, то був добрий знак. Тож, у фінальній версії пісні звучить реальна злива.


Відео гурту ТІК на атмосферну композицію «Злива»

    
Дізнайтеся більше про: ТіК Віктор Бронюк

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: