Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

ТНМК відсвяткували 30-річчя колективу новим зворушливим відео з рідкісними архівними фото

ТНМК відсвяткували 30-річчя колективу новим зворушливим відео з рідкісними архівними фото


14 червня, виконується 30 років з моменту, як двоє друзів - Олександр Сидоренко та Костянтин Жуйков - вирішили створити гурт. Хоча при “народженні” колектив отримав назву “Новые дома” на честь історичного району Харкова. А с 1996 року, з приходом у гурт Олега “Фагота” Михайлюти, вони переназвалися в усім нам відомий “Танок на майдані Конґо”.

За ці роки гурт встиг об’їздити всю Україну, вплинути на розвиток хіп-хопу в країні та записати цілу низку пісень, які полюбляє не одне покоління українців. Ну, і знайти нових друзів серед шанувальників, як знають не тільки хіти на кшталт “Та Ти Шо” чи “Гранули”, але і рідкісні пісні, які виконувались на сцені лише один раз.

Для таких друзів на День народження у ТНМК є два особливих подарунки. Перший - нова пісня “Ми смішили Бога”. Другий - декілька десятків архівних світлин, які до цього бачили хіба що самі ТНМК та наближені до них люди. На цих фото можна побачити не тільки становлення гурту, а й становлення цілого жанру, який до цього не був популярним в Україні.

Фоззі: "В нас дві дати, які ми вважаємо стартовими. Перша, 14 червня 1989 року – коли я і Костянтин Жуйков в трудовому таборі вирішили створити гурт. Спочатку “Новые дома”, потім “Танец на площади Конго”. Згодом до нас доєднався Фагот, спочатку в якості фаготиста, потім – МС. А восени 1996 року ми вперше виступили як “Танок на майдані Конго”. Ті ж люди, але вже інша музика. Тож, 14 червня ми будемо гуляти 30 років з того моменту, як все почалося. А восени – 23 роки з того часу, як вийшло".

Проте, ТНМК будуть святкувати дати не тільки восени та на початку літа, а ще й під його кінець. 28 серпня в Києві гурт зіграє свою найвідомішу програму “Симфо хіп-хоп” разом із оркестром “Слобожанський”. Їй вже декілька років, але вона така ж популярна, як і на початку. Особисто привітати гурт та побажати творчих успіхів можна буде на арт-заводі “Платформа”.

Фагот: “В мене часто питають, в чому секрет багаторічної популярності гурту ТНМК. Ми, як голка в яйці. Ми почали любити цей світ до того, як це стало мейнстрімом. Ми розуміємо, що тільки любов може об’єднувати, ненависть розганяє людей. Коли втрачається відчуття один одного, напевно тоді все і закінчується. Я розумію, що Фоззі прекрасна людина, як я можу його покинути? Все, що відбувається з ТНМК до цього часу, я вважаю суцільним чудом, в нас велика місія, з нами Бог. Виключно тому, ми досі живі і посміхаємося!”.


Танок на майдані Конґо (ТНМК) - нова пісня “Ми смішили Бога”:

    
Дізнайтеся більше про: ТНМК

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: