Авторизація
 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 

ТНМК презентують кліп «Дзеркало»

ТНМК презентують кліп «Дзеркало»


У своїй новій роботі хіп-хопери висміяли показушників із соціальних мереж та «лайкоманію».

Гурт Танок На Майдані Конго екранізував титульний трек із шостого студійного альбому «Дзеркало», який побачив світ ще у 2014 році.

Над новим відео «танків» працювали Дмитро Маніфест та Дмитро Шмурак. Цей режисерський тандем відомий за співпрацею з гуртами Антитіла («Танцюй») та Друга Ріка («Монстр»).

Олег “Фагот” Михайлюта, учасник ТНМК: «Кліп “Дзеркало” несе актуальний соціальний меседж: глянцеве життя – це вигадана оболонка, віртуальний світ, в якому є красива картинка, але немає місця для щастя і справжніх людських цінностей. Нескінченна гонитва за трендами, нав’язаними ідеалами і статусом зміщують акценти і життєві пріоритети – особливо серед молоді. У кліпі ми звертаємо увагу на вади і показуємо пороки сучасного суспільства, закликаючи задуматися про справжні цінності. Набратися сміливості і просто бути собою, бути чесним перед оточуючими».


Інший MC гурту Олександр “Фоззі” Сидоренко розповів, що у сюжеті виднограю використані образи, які часто можна побачити в реальному житті, коли люди «фотографуються з чужими букетами і машинами, чекіняться в дорогих ресторанах і готові піти на все заради пари десятків або сотень лайків».

«Істинна велич – вона всередині, вона не кидається в очі, а решта – зовнішній блиск, мішура, не варта зусиль і витрачання часу», – прокоментував Олександр.


Відеокліп «Дзеркало»:


© джерело     
Дізнайтеся більше про: ТНМК

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: