Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Гурт «Тартак» зняв відео на пісню «Пташка»

Гурт «Тартак» зняв відео на пісню «Пташка»


Восени минулого року Тартак видав дуетний альбом «АнТАРТАКТида. Частина Перша». Представляємо вашій увазі відео на найнесподіваніший дует - пісню «Пташка».

Олександр Положинський: «Так сталось, що ця робота є присвятою Гії Канчелі. Я дізнався, що композитора не стало, коли кліп був на фінальній стадії монтажу. Вдячний долі, що під час зйомок мені вдалось особисто познайомитись з цією непересічною особистістю. Гія та Сандро Канчелі доклали масу зусиль, щоб цей дует відбувся. Сподіваюсь, що нова версія пісні старшому поколінню нагадає приємні моменти з минулого, а молоді дозволить відкрити для себе щось нове».

Гія Канчелі відомий в усьому світі, як автор серйозної класичної музики. Та справжню популярність на Батьківщині він здобув завдяки простому, але суперхітовому мотиву пісні "Чіто Гвріто", яка стала саундтреком до комедії «Міміно».

«Чіто гвріто» в перекладі з грузинської означає «пташка невеличка». Олександр Положинський вирішив створити свою версію "пташки" і написав куплети до пісні українською мовою, а Артур Данієлян взявся чаклувати над саундом нового творіння. Готову демоверсію пісні надіслали Гії Канчелі, йому дуже сподобалось і він показав її Вахтангу Кікабідзе, оскільки все життя вони підтримували дружні взаємини. Кікабідзе зауважив, що таке прочитання пісні є досить несподіваним, але він обидвома руками за подібні експерименти. Свою вокальну партію Вахтанг записав в Грузії.

Відео вирішили знімати в Тбілісі з режисером Дмитром Мухіним.

«Дуже вдячний режисерові, творчій групі та всім, хто допомагав нам в знімальному процесі. На жаль, за станом здоров’я Вахтанг Кікабідзе не зміг зіграти свою роль, яка була передбачена сценарієм від початку. Довелось терміново змінювати сюжет. Але маю надію, всі будуть задоволені тим, що в нас вийшло».
Над відео працювали:
Режисер: Дмитро Мухін
Оператор: Дмитро Мухін
Візажист: Ніна Тімофєєва
Production Muhin Company
Актори:
ია კოპალიანი Ія Копаліані
ზაზა ვაშაყმაძე Заза Вашакмадзе
რატი ჟვანია Раті Жванія
ნიკუშა ლაჩაშვილი, Нікуша Лачашвілі
Олександр Положинський

    
Дізнайтеся більше про: Тартак Сашко Положинський

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: