Авторизація
 
  • 23 січ: Alyosha & Vlad Darwin відзняли кліп «Торнадо» в Арабських Еміратах: перші фото зі знімального майданчика (фото, аудіо) 
  • 21 січ: Sysuev «Get U Thru»: артист випустив яскравий зимовий кліп 
  • 20 січ: CLOUDLESS повертаються: з новим вокалістом та потужним поп-рок хітом «Drown Me Down» 
  • 15 січ: Дейв Гаан з «Depeche Mode» випустив новий кліп 
  • 15 січ: Рок-н-рольний драйв: свінг-оркестр №1 в Європі дасть єдиний концерт в Києві 

Гурт MARU випустив новий альбом POMPIDOU

Гурт MARU випустив новий альбом POMPIDOU


Лонгплей є другим за рахунком і складається з 10 треків. Раніше колектив презентував три сингли: КОЛИ ТИ Є, MANIFEST і NEZEMNE, які також увійшли до другого альбому.

У MARU, як і в паризькому центрі сучасного мистецтва POMPIDOU, є кілька поверхів: кінозал ілюструє кінематографічність музики, бібліотека -
літературний підтекст, класичний живопис та імпресіонізм як консерваторну і джазову освіту, і, звичайно, сучасне мистецтво - те саме авангардне звучання, яке притаманне музиці MARU. Також, саме сучасним мистецтвом надихалися творці альбому. Все це і обумовлює назву POMPIDOU.

"Назва POMPIDOU - це наша музична паралель з музеєм, який представляє живопис, скульптуру, фото і різні інсталяції сучасних художників. Наш альбом - це свого роду "Картинки з виставки" (фортепіанна сюїта Модеста Мусоргсокого - прим.), тільки не з музею Помпіду, а з наших почуттів, вражень і смаків."- говорить Денис Дудко, саундпродюсер проекту.

Пісні другого альбому за формою стали більш лаконічними, не втративши при цьому глибини свого змісту. Всі композиції, за винятком однієї, написані українською мовою.«Якщо в першому альбомі деякі пісні виростали місцями в 'симфонічні' форми, то тут все простіше, в хорошому сенсі слова. Але при цьому художність залишилася, і ми додали більше електронних засобів виразності» - говорить Денис Дудко.


Альбом вже доступний в мережі: iTunes та Google Play


    
Дізнайтеся більше про: MARU

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: