Авторизація
 
  • 07 бер: Леді епохи біг-бендів: 8 березня Аніко Долідзе виступить зі святковою програмою у Києві 
  • 07 бер: NAVIBAND презентували новий альбом на сольному концерті у Києві 
  • 07 бер: Тріо «Мар‘яничі» презентує дебютний синґл «Колихай» 
  • 16 лют: Фронтмен “Фіолет” зізнався дружині в коханні за допомогою романтичного відео 
  • 16 лют: LETAY feat. YURCASH – Цей День, або Привітання від Кучерявих Пацанів 

Фронтмен “Фіолет” зізнався дружині в коханні за допомогою романтичного відео

Фронтмен “Фіолет” зізнався дружині в коханні за допомогою романтичного відео


Лідер гурту “Фіолет” Сергій Мартинюк романтично та трепетно привітав кохану Лору з 14 лютого. Він виклав у мережу душевний ролик з їхньої мандрівки до Барселони. Саундтреком до відео стала акустична пісня "Коли усміхаєшся ти" з міні-альбому "Все чесно".

Романтична мандрівка за кордон за кілька тижнів до Нового року - давня традиція однієї з найкрасивіших пар українського шоу-бізнесу. Минулоріч Сергій з Лорою вирушили у подорож до Барселони.

Сергій Мартинюк: “Уже кілька років поспіль напередодні нового року ми з Лорою вирушаємо в якусь невелику мандрівку, аби відзначити 28-го грудня моє день народження. Це вже маленька, але дуже важлива сімейна традиція. Така собі точка обнулення і можливість перевести подих після турів, фестивального сезону і численних концертних мандрів. Цього разу вибір впав на Барселону, куди ми дуже давно мріяли потрапити. Мальовничі вулички старого міста, легендарна архітектура Гауді, старі атмосферні магазинчики з вінілом, море і температура під +20, смачна кухня і перші пісенні напрацювання для майбутнього альбому”.


Усі найліричніші моменти - від готельного життя до прогулянок містом - пара фільмувала на телефони. А в Києві відзняті кадри змонтував у чуттєвий ролик давній друг Сергія Ярослав Коника, обравши саундтреком акустичну "Коли усміхаєшся ти" з міні-альбому Фіолет "Все чесно".Сергій Мартинюк: “Для мене це ще одне зізнання дружині в моїй любові до неї та вдячності за підтримку в житті і творчості”.


    
Дізнайтеся більше про: Сергій Мартинюк, Фіолет

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: