Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

Фронтмен “Фіолет” зізнався дружині в коханні за допомогою романтичного відео

Фронтмен “Фіолет” зізнався дружині в коханні за допомогою романтичного відео


Лідер гурту “Фіолет” Сергій Мартинюк романтично та трепетно привітав кохану Лору з 14 лютого. Він виклав у мережу душевний ролик з їхньої мандрівки до Барселони. Саундтреком до відео стала акустична пісня "Коли усміхаєшся ти" з міні-альбому "Все чесно".

Романтична мандрівка за кордон за кілька тижнів до Нового року - давня традиція однієї з найкрасивіших пар українського шоу-бізнесу. Минулоріч Сергій з Лорою вирушили у подорож до Барселони.

Сергій Мартинюк: “Уже кілька років поспіль напередодні нового року ми з Лорою вирушаємо в якусь невелику мандрівку, аби відзначити 28-го грудня моє день народження. Це вже маленька, але дуже важлива сімейна традиція. Така собі точка обнулення і можливість перевести подих після турів, фестивального сезону і численних концертних мандрів. Цього разу вибір впав на Барселону, куди ми дуже давно мріяли потрапити. Мальовничі вулички старого міста, легендарна архітектура Гауді, старі атмосферні магазинчики з вінілом, море і температура під +20, смачна кухня і перші пісенні напрацювання для майбутнього альбому”.


Усі найліричніші моменти - від готельного життя до прогулянок містом - пара фільмувала на телефони. А в Києві відзняті кадри змонтував у чуттєвий ролик давній друг Сергія Ярослав Коника, обравши саундтреком акустичну "Коли усміхаєшся ти" з міні-альбому Фіолет "Все чесно".Сергій Мартинюк: “Для мене це ще одне зізнання дружині в моїй любові до неї та вдячності за підтримку в житті і творчості”.


    
Дізнайтеся більше про: Сергій Мартинюк, Фіолет

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: