Авторизація
 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 

Гурт Фіолет записав новий альбом «Aurora»

Гурт Фіолет записав новий альбом «Aurora»


17 жовтня Фіолет презентував новий альбом «Аurora» до якого увійшли 11 пісень та 3 бонус-треки. Робота над альбомом, розпочавшись ще в Луцьку, тривала близько двох років і до його створення долучились 10 різних музикантів.

"Кожен альбом Фіолету відчувався мною як старт нової епохи в нашій історії," - пише лідер гурту Сергій Мартинюк. "Тоді як «Aurora» - це двері, гучно і урочисто гримнувши якими, ми хочемо подякувати нашій юності за весь її максималізм, крайнощі та бажання змінювати світ вже і сьогодні. Час рухатися далі: в життя та музику доросліші, і, сподіваюся, мудріші.

Що важливо (чи не вперше беру на себе таку відповідальність): новий альбом я хочу присвятити всім тим, кого ще вчора гнобили в школі та університеті, хто знає, що таке поразки і розчарування, але в русі до своїх мрій вже сьогодні з гидкого каченяти перетворюється на героя нашого часу, країни, міста, школи, класу, вулиці, двору та будинку. Нехай наша «Aurora» буде символом світла наших мрій та ідей, заради яких ми готові творити подвиги та змінювати реальність. Разом чи поодинці.

Наперед вдячний за максимальне поширення нашої музики мережами та світом, - для нас це дуже важливо. І чи не найголовніше: хочу побажати кожному нашому слухачу знайти на альбомі свою неповторну історію та точку опори!"

У листопаді 2018 року Фіолет відправиться у всеукраїнський тур на підтримку нового альбому, який охопить 15 міст та завершиться великим концертом у Києві.    
Дізнайтеся більше про: Фіолет, Сергій Мартинюк

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: