Авторизація
 
  • 22 січ: Руслана, Джамала, Jerry Heil, Марія Бурмака, Tayanna, Олександр Положинський та більш ніж два десятки українських авторів звернулись до Зеленського (відео) 
  • 21 січ: R&B артист Sysuev повертається з новим синглом «Kiss me with your voice» 
  • 21 січ: Під час карантину Марія Бурмака написала енергійну пісню 
  • 14 січ: Чарівна зима: Співачка Христина Лугова розповіла історію пісні з минулого 
  • 14 січ: Emil Khachaturian - музикант та композитор презентує новий кліп на пісню «Чекаю» 

СКАЙ у тебе вдома. Легендарний гурт виступив онлайн

СКАЙ у тебе вдома. Легендарний гурт виступив онлайн


Легендарний український рок-гурт СКАЙ виступить спеціально для шанувальників UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL. Концерт відбувся 3 квітня о 19:00 в
унікальному форматі онлайн-концертів UNDERHILL MUSIC TV.

Тернопільський гурт СКАЙ прогримів на всю країну 2006 року після виходу хіта «Тебе це може вбити», який одразу ж увійшов до списку найкращих українських рок-балад. Із тих пір і до цього дня колектив залишається одним із головних рок-гуртів країни, та постійно радує прихильників новими альбомами. Останній із них вийшов 2018 року та отримав назву «Рідкісні птахи».

Концерти СКАЙ – це завжди заряд енергії, поєднаний із мелодійністю та ліричністю. Їхня музика міксує в собі найкращі напрацювання британського року із мелодійністю, притаманною українській мові.

Концерт гурту СКАЙ на UNDERHIL MUSIC TV:


UNDERHILL MUSIC TV – це унікальний формат онлайн-концертів. Артисти виступають із професійною звуковою та світловою апаратурою. До того ж, цей формат дозволяє глядачеві відчути себе навіть ближче до артиста, ніж на звичайних виступах. В ході таких вечірок можна отримати призи, або взяти участь в аукціоні, задати запитання або іноді навіть замовити улюблені треки музикантів.

Наразі на UNDERHILL MUSIC TV вже зіграли: DJ Lutique, MalYar, Kolya Liner, Vlad Yaki, Fellmark, Lirity, Vlad Jet. А також виступив зі своїм гуртом та зірковою гостею - Тонею Матвієнко, співак Арсен Мірзоян. Минулого разу свої сети презентували гурт [O], Олег Скрипка та Фагот із ТНМК!

До онлайн-вечірок можна долучатися активно, коментувати, лайкати та задавати запитання. Або ж увімкнути їх як супровід до буденних справ. У будь-якому разі,
прямий ефір зробить ваш домашній вечір набагато яскравішим!

UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL – це український фестиваль танцювальної та поп-музики, що проходить на території аеродрому, в селі Підгір‘я, Івано-Франківської області. Фестиваль вперше відбувся у червні 2019 року. Подивіться як це було:


    
Дізнайтеся більше про: Скай, UNDERHILL

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: