Авторизація
 
  • 23 жов: LETAY презентував новий трек з назвою «Не забуду я тебе ніяк» 
  • 23 жов: Не ховай від мене свої шрами: Джуляна презентує новий відеокліп 
  • 23 жов: Авторський мюзикл «РИТМ» Дмитра Монатіка буде показано на великому екрані в Будинку кіно 
  • 21 жов: «Час Іти»: Детективи SYSUEV і ЧАКІР йдуть по сліду 
  • 20 жов: Гурт E’DANGE презентує нову відеороботу «Параноя» 

Гурт Pororoka презентує кліп з Голлівудським сценарієм

Гурт Pororoka презентує кліп з Голлівудським сценарієм


Dark-folk гурт Pororoka презентує зовсім не даркове-відео на свою найкумеднішу пісню з майбутнього альбому - "Дуйся".

"Дуйся" - пісня про час, який ми гаємо на даремні та безглузді образи один на одного. Замість того, щоб направити свою силу в правильному напрямку. Пісня змушує замислитися та переосмислити свою поведінку стосовно інших людей.

Історія у відео розпочинається з того, що хтось не зміг з кимось домовитись, дійти компромісу. В результаті, розмова переросла у взаємні образи, нескінченне міряння в кого образка більше.

"Ситуація доволі типова для українців - посваритись на рівному місці, образитись, замовчати й роками тримати дулю в кишені. А в результаті марно витрачається багато сил та енергії", - розповідає фронтвумен гурту, Світлана Сугак.

Завершується відео за Голлівудським сценарієм, тобто настає Happy End. Незважаючи на те, що на своєму шляху героїв очікували безглузді зіткнення і супровідні страждання.

У зйомках даної відеороботи взяли участь актори Кирило Шевченко, Іван Коваль та Катерина Мінковська. Це вже друга за рахунком колаборація гурту та акторів. У минулому відео гурту на пісню “Цариця”, актори показали, що поняття чоловічої й жіночої поведінки наразі все більше розмивається у суспільстві, зокрема, і в особистих стосунках.

Наприкінці року, гурт Pororoka презентує новий міні-альбом за назвою "Полин". До нього увійде 5 композицій: "Цариця", "Гірка", "Де мене шукаєш", "Дуйся", а також рімейк пісні "Жовтий" з музичного проєкту гітариста гурту Євгена Коляди - “Я Тебе Не Знаю”.

Відео “Дуйся” гурту Pororoka:


    
Дізнайтеся більше про: Pororoka

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: