Авторизація
 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 

Український dark-folk гурт Поророка презентував кліп на тему Розстріляного Відродження

Український dark-folk гурт Поророка презентував кліп на тему Розстріляного Відродження


Український dark-folk гурт Поророка презентував кліп на тему Розстріляного Відродження. В основі сюжету історія трагічного кохання молодої художниці. Події розгортаються під час Великого терору 30-х років, коли чимало представників української інтелігенції було піддано репресіям радянської влади.

Серед постраждалих були і українські художники-монументалісти - послідовники школи Михайла Бойчука. Певний час вони активно і вільно працювали при радянській владі, зображуючи у своїх роботах, зокрема, побут українського селянства. Утім у 30-х роках режим побачив в них загрозу. У 1937 році їх було страчено за надуманими звинуваченнями у націоналізмі. Усі роботи бойчукістів були знищені, до наших днів збереглися лише невеликі роботи завдяки приватним колекціонерам - малюнки, ескізи, кераміка.

"Цей кліп по суті курсова робота, але по масштабу він вражає. Дуже вдячна команді, яка над ним працювала. Режисерка Олександра Конопля, студентка університету імені Карпенко Карого мала ідею - зняти таку історію про кохання, яке пережило час. Наша пісня на слова Шевченка "Нащо мені чорні брови", яку Саша просто почула в мережі, ідеально зійшлась з цією задумкою. Історія не заснована на історичних фактах, але вона є яскравою ілюстрацією того часу”, - розповідає фронтвумен гурту, Світлана Сугак.    
Дізнайтеся більше про: Поророка

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: