Авторизація
 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 

Зміна ролей та любовні ігри: Pororoka презентує нову відео-роботу

Зміна ролей та любовні ігри: Pororoka презентує нову відео-роботу


Український Dark-folk гурт Pororoka презентує нове live-відео на титульний трек "Цариця" з майбутнього альбому.

Хоча головна роль у відео дісталася хлопцю - актору Кирилу Шевченкові. Разом зі своїм вірним другом, якого зіграв Іван Коваль, "цариця" сидить і чекає якихось зрушень: іноді свариться з товаришем через дрібниці, лютує та здебільшого просто нудьгує.

Так тривало допоки у звичний перебіг їхнього життя не увірвалась дівчина з активною позицією, яка довго шукала собі саме такого хлопця, навіть самостійно склала на нього фоторобот. Її зіграла акторка Катерина Мінковська.

У такий спосіб хотілося показати, що поняття чоловічої й жіночої поведінки наразі все більше розмивається у суспільстві, зокрема, і в особистих стосунках.

"Усталені стереотипи руйнуються. Чимало жінок не соромитися відкрито проявляти свої наміри й робити крок першими. Натомість чоловіки охоче приміряють на себе ролі, які раніше вважалися суто жіночими. Це не є чимось поганим чи хорошим. У кожної людини свій характер, темперамент. Саме це має бути визначальним чинником у поведінці, а не нав'язані ззовні очікування. Наш головний герой, правда, дещо загрався у ролі такого собі "царюна". Але спохватився - залишив трон та булаву заради щирих почуттів. Вийшовши із зони комфорту, він звільнив і свого вірного друга, який нарешті став у повний зріст і відправився шукати свій шлях", - розповідає фронтвумен гурту, Світлана Сугак.


Невеличкий театральний етюд став сумісною постановкою та творчим експериментом акторів і музикантів. Зйомка та монтаж відео - Андрій Бойченко та Світлана Сугак.Нещодавно гурт презентував свій дебютний альбом, робота над яким тривала близько 2 років. Вихід нового альбому гурту Pororoka запланований на 2020 рік. До нього увійде 5 треків - "Цариця", "Гірка", "Де мене шукаєш", "Дуйся" та "Жовтий".


    
Дізнайтеся більше про: Pororoka

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: