Авторизація
 
  • 03 гру: Чакір та Travinskiy презентують чуттєву пісню «Близько» 
  • 03 гру: Гайтана презентувала новий сингл «Сніг (Remix)» 
  • 25 лис: «Антитіла» кличуть львів'ян на найбільший концерт в історії групи – на «Арені Львів» 
  • 25 лис: «Брати Гадюкіни»: «Сафарі» на світських левиць 
  • 25 лис: Український артист Sysuev повертається з новим відео і синглом "Memoriez" 

Lilu в новому кліпі показала Київ з висоти пташиного польоту

Lilu в новому кліпі показала Київ з висоти пташиного польоту


Українська артистка випустила новий кліп за назвою "Дежавю", який знімався не тільки в столиці України, а й на Лазурному узбережжі Франції.

Співачка Lilu успішно продовжує формувати свій репертуар україномовними піснями. Цього разу трек "Дежавю" удостоївся сонячного і позитивного відеоряду.
Команда артистки кліп на цю пісню знімала ще влітку - тоді Lilu поєднала свою поїздку до Франції для запису програми "Феєрія мандрів з Lilu" зі зйомками нового кліпу. В результаті глядачі в кліпі можуть бачити не тільки Канни, Ніццу і Монако, а й найкрасивіші кадри - ранковий Київ з висоти пташиного польоту. Для зйомок в Києві вибрали локацію в центрі міста, яка максимально чітко б відображала всю красу столиці України.

Lilu в новому кліпі проводить певну паралель між київським чарівним світанком і тим станом, коли людина тільки-тільки закохується і окрилена новим світлим почуттям.

«Ця пісня про ту любов, коли не хочеться шукати нікого іншого, нікого, хто міг би бути кращим за будь-якими параметрами. Композиція однозначно буде близькою всім, хто знайшов свою єдину людину, яку не хочеться проміняти ні на кого іншого», - коментує прем'єру кліпу "Дежавю" співачка і телеведуча Lilu.

Неодноразово в своїх численних інтерв'ю співачка заявляла, що своєю творчістю хоче нести позитив, радість і добро, яких часом так не вистачає в сучасному суспільстві. Судячи з пісні і кліпу "Дежавю", а також за попереднім треком артистки "Коли є ти" - у творчості виконавиці дійсно спостерігається тенденція дарувати слухачам позитивну надихаючу музику з текстами, які близькі кожному з нас.


    
Дізнайтеся більше про: Lilu

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: