Авторизація
 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 
  • 01 травня: Концертний травень у Caribbean Club: культовий клуб оголосив про відновлення роботи 
  • 29 кві: Вийшов альбом українсько-американської групи Vinok 
  • 28 кві: Сміливе перевтілення: Ярослав Рогальський кардинально змінив імідж до виходу нової пісні 

DROFA зняв кліп присвячений мрійникам у найстарішому панорамному кінотеатрі України

DROFA зняв кліп присвячений мрійникам у найстарішому панорамному кінотеатрі України


Олег Дрофа - київський виконавець, що вже більше 10 років пише пісні відомим артистам. У 2012 він написав трек “High Time To See Ukraine” гурту СКАЙ, який став головним промо України на Євро 2012. У тому ж році вперше з’явився його сольний проект DROFA та перший кліп на пісню “Colors”. У 2017 році Олег випустив ще два відео: на ліричну пісню “Янголи” та “Листопад”. 2018 рік для Олега Дрофи, почався з кліпу на англомовний сингл Believer - світлу композицію, трохи незвичну для нашого локального музичного простору. До її аранжування також долучився Роман Черенов, відомий як Morphom.

Новий кліп на пісню Believer знімали в залі першого в історії України панорамного кінотеатру "Кінопанорама”. Через це і не тільки, атмосфера відео навіює ностальгію про культуру і часи 80-х: формат зображення, костюми та сама локація. Перші кадри запуску плівкового кінопроектора допомагав знімати найстарший кіномеханік у Києві – 80-річний Володимир Мак.

“Я почав писати пісні років у 14, як тільки розібрався, як їх записувати. Спочатку на диктофон, потім уже на комп’ютер. Пісня Believer нагадує мені про моє дитинство, коли я мріяв бути, як Марті Макфлай та мандрувати у часі на літаючому Делоріані. У кліпі ми хотіли передати саме цей стан - коли ти молодий і так сильно мрієш, що взагалі не бачиш ніяких кордонів та перешкод” – ділиться спогадами Олег.

Режисерка кліпу розповідає: – “Зйомки припали на той період, коли Space X запускали в космос свою ракету Falcon Heavy. Для нас це було символічно, бо по суті кліп як раз про таких Ілонів Масків – впертих амбіційних людей, які незважаючи на думку загалу все одно успішно реалізовують свої мрії”. До речі, кліп присвячений всім Ілонам Маскам, впертим мрійникам.”

Переглянути відео на пісню Believer від DROFA:


    
Дізнайтеся більше про: DROFA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: