Авторизація
 
  • 03 гру: Чакір та Travinskiy презентують чуттєву пісню «Близько» 
  • 03 гру: Гайтана презентувала новий сингл «Сніг (Remix)» 
  • 25 лис: «Антитіла» кличуть львів'ян на найбільший концерт в історії групи – на «Арені Львів» 
  • 25 лис: «Брати Гадюкіни»: «Сафарі» на світських левиць 
  • 25 лис: Український артист Sysuev повертається з новим відео і синглом "Memoriez" 

Український артист Sysuev повертається з новим відео і синглом "Memoriez"

Український артист Sysuev повертається з новим відео і синглом "Memoriez"


Sysuev випустив новий танцювальний сингл та музичне відео на нього за назвою "Memoriez". Сингл доводить, що артисту і надалі вдається записувати цікаві мейнстрімові сингли, які добре підходять як для радіоефірів, так і клубної EDM-сцени. Вокальні мелодії пісні легко запам’ятовуються слухачам, а аранжування характеризується насиченими басовими лініями, що притаманні хайповому на сьогодні жанру музики - Future Bass. Музичне відео на сингл створене із фрагментів виступу артиста на музичному фестивалі «Білі Ночі», який відбувся влітку цього року.

Поки артист закінчує запис нового альбому, давайте ознайомимося з його новим відео і синглом "Memoriez":Сингл доступний для купівлі та прослуховуання на медійних майданчиках: Google Play, iTunes, Deezer, Amazon, Spotify, Tidal та ін.

Sysuev – артист, музикант, переможець проекту «Розкрутка» на телеканалі “Music Box UA” та шоукейсу "Kyiv Music Days" (номінація «вибір НСК Олімпійський»). Sysuev є одним із перших артистів з України, який поступово виходить на міжнародну музичну арену. За останні два роки артист випустив альбом «MmrZ» на американському інді-лейблі «One Percent» та декілька окремих синглів і кліпів, на які звернули увагу провідні музичні видання і блогери США, Великобританії, Німеччини і Мексики, зокрема: Thisis50, WuWorld, Tunecollective, Kaboom, DJ Clue's Desert Storm, тощо. Влітку цього року Sysuev успішно виступив на музичних фестивалях Білі Ночі та Hedonism.


    
Дізнайтеся більше про: SYSUEV

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: