Авторизація
 
 • 17 травня: Анімаційна «Історія Гір»: проект Hutsul Planet - з прем’єрою трисерійної казки про гуцулів 
 • 17 травня: Концептуальна лірика та інді-рок саунд: Vova Zion презентував дебютний сингл 
 • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
 • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
 • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 

Як знайти роботу ді-джею

 • 17.10.2019, 21:43,
 • ---
 • 0
Як знайти роботу ді-джею


Різноманітність культурних програм на сьогоднішній день вражає. Все, чого бажає ваша душа в наявності. Діячі мистецтва непогано заробляють, маючи правильний підхід до бізнесу. Ще недавно, в дитинстві, хлопчики та дівчатка хотіли стати космонавтами і балеринами, зараз же все частіше ді-джеями. На ринку праці дуже багато талановитих людей знаходяться в пошуку роботи, але на жаль пропозиція перевищує попит.

Отже, кілька корисних порад, як же знайти роботу.

- Тут ми відходимо від стандартної схеми з резюме, хоча і вона, звичайно, працює, і розглянемо два варіанти:

1. Якщо ви ді-джей самоучка, то наймаючи вас, доведеться вчити заново. Озирніться, можливо, є якісь невеликі клуби, де ви відпочивали, не бійтеся надіслати туди резюме і запропонувати свої послуги. На перших порах безкоштовно, наприклад, в рахунок навчання. Можна зайняти супутні посади, щоб набиратися досвіду, а потім почати і власний шлях в цьому напрямку;

2. Якщо ви навчалися в школі ді-джеїв. Відповідно ви маєте навички і деяку перевагу. Не останню роль відіграють зв'язки і знайомства. Знайомтеся і спілкуйтеся з новими людьми. Розширюючи діапазон пошуків, ви підвищуєте ймовірність успіху. Спочатку можна виступати на розігріві, щоб ваше ім'я запам'яталося.

- Коли у вас є вже досвід роботи, то можете пройтися по своїм контактам і нагадати про себе клієнтам.

- Розгляньте перспективи роботи на корпоративах, весіллях, вечірках. Безумовно, плюс в тому, що ви не будете залежати від зовнішніх обставин і повноцінно будете розпоряджатися часом і ціновою політикою. А також ви можете співпрацювати, наприклад, з ведучим, що підвищує затребуваність.

- Існують різні спеціальні сайти, де можна знайти роботу ді-джеєм. Один з них: Jooble.

- Не завжди й одразу відгукнуться на вашу пропозицію, але не впадайте у відчай. Маса варіантів, як для новачків, так і для досвідчених ді-джеїв є на ринку праці. Слід бути активними, не упускати можливості показати себе. Коли ваше ім'я буде на слуху, спрацює і сарафанне радіо, врешті решт, клієнти будуть радити вас один одному (як в ситуації з виступами на весіллях, вечірках).

- Зробіть акцент на вашій творчості, грайте музику, яка буде виділяти вас з сірої маси, а не прагніть одягати дорогі речі і говорити розумні слова.

- Товаришуйте з іншими ді-джеями, це може принести і додаткову співпрацю. Пишіть музику. Так, це не обов'язково, адже можна грати і чужу, але це необхідно, щоб представити своїм слухачам абсолютно новий контент, а також розуміти структуру трека і технологічну частину цього процесу.

Таким чином, пошук роботи - це справа рук самого ді-джея, любіть те, що робите, і успіх неодмінно буде супроводжувати вас.


    

Додати коментар
 • Сьогодні
 • Читають
 • Коментують
Заголовки:
Читайте про: