Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

Made In Future: Експерименти – це завжди цікаво

Made In Future: Експерименти – це завжди цікаво


Львівська команда Made In Future вже доволі відома в рідному місті та за його межами. Глибокі тексти пісень соціально-філософського напрямку та жорсткий звук в поєднанні з мелодійними вставками мало кого залишають байдужими. Про музичні експерименти, пошук нового звучання та подальший розвиток гурту розповідають музиканти колективу.

– Гурт Made In Future існує з 2012 року. Озираючись назад, яким було ваше минуле? Які події були найбільш знаковими в житті колективу?

– В минулому ми багато вчились на своїх помилках, росли в музичному напрямку, та й зараз по суті теж ростем, вдосконалюємось. Віталік (Віталій Шамін - ред.) почав грати ще з 10-того класу, Роман (Роман Кузьменко) пізніше значно. Так склалось, що Роман зустрівся з Віталіком в одному з проектів, тоді ще дітьми по суті були, грали в задоволення, бо це було круто.

Віталіка запросили в перший серйозний проект - Misty Gates, де в той час вже грав Діма (Дмитро Мілославський) на ударних, а потім так склалось, що два гітаристи знайшли спільні зацікавлення, і створили проект Made In Future, вже з серйозними намірами, куди згодом і запросили Дмитра. Тоді якраз Misty Gates припинив своє існування.

Яріка (Ярослав Сапужак) Роман переманив в свій проект. Чудна була з цим історія, але власне так от разом і почали працювати, в меншості, з пошуками своєї музики і нових учасників для доповнення саунду.

За час існування команди - зі знакових подій можна відзначити те, що один з наших треків увійшов у сотню кращих українських пісень, а друге – перемога з акустичною версією на конкурсі в Лос-Анджелесі. Правда, на жаль, так і не змогли поїхати на гала-концерт.

– Що ви робите тепер?

– Зараз готуємось до виступу на Міжнародному фестивалі «Tattoo fest» і працюємо над новими піснями, надіємось, що скоро здійсняться всі наші плани і ми зарелізимо нові пісні, та потішимо слухачів.

– 1 жовтня планується вихід оновленого треку «У масці», розкажіть трохи про це.

– Нам неодноразово писали про те, що хочуть почути в хорошій якості Ярему (Ярему Собка). Хтось почув його вже на концертах. Хтось не зміг прийти, або ж ми ще не приїхали в ці міста), то й вирішили вибрати один трек, який і ми, і слухачі досить люблять, та надати йому нового, більш свіжішого звучання. Дещо попрацювали над інструментами, і… загалом круто вийшло, скоро самі почуєте )

– Зміни в колективі (новий фронтмен) - це експеримент, пошук нового стилю, звучання?

– Життя така річ. З часом кожен обирає свій шлях і ми не можемо йти напересіч цьому. Власне це і стало причиною пошуку нового фронтмена. Але і в новому звучанні команди ця зміна відіграла чималу роль, тут не можна не погодитись. Ярема професіонал в своїй справі.

– Знаю, що колектив останнім часом активно експериментує з новими не зовсім "роковими" інструментами. Це теж якось пов'язано зі зміною складу гурту?

– Ні, експерименти це завжди цікаво. Поєднання синтетичних звуків з гранжовими гітарами в прибавку з оркестровим супроводом, чи просто з різними вставками, дають відмінний результат, і нам це подобається. Взагалі круто, коли ти чуєш класний риф і в маленькій паузі проскакує щось незрозуміле. Ти не розумієш що це, але воно додає свого шарму.– З розширенням інструментального ряду чи варто сподіватися пом'якшення рокового звучання колективу?

– Зараз ми стараємось зробити різний саунд, не зупиняючись на чомусь одному. Але, наразі є один більш спокійний трек ну і звісно драйвові. Новий альбом має бути дещо різноманітнішим, але впевнені, він буде цікавим. Принаймні, ми все робимо для того, щоб нова музика була більш кращою, якіснішою і цікавішою.

– Яка музика вас надихає? Що слухають музиканти M.I.F?

– Належне слід віддати львівському гурту Sample Rate. Це була команда, яка мабуть стала фундаментом у створенні цього проекту і тодішні їхні результати надихнули нас на велику роботу. Зараз, до речі, працюємо з одним з їхніх учасників – Віталієм Літягіним, який і є нашим постійним студійним звукорежисером.)

А так, то все залежить від настрою. Ярема наприклад любитель важкої музики, всі решта слухають доволі різну музику – від блюзу, до хеві-металу, чи прогресиву, або ж поза рокові стилі. Для творчості більше надихають події на написання того чи іншого твору. Якщо вибрати з творчості альтернативних команд – то це мабуть Skillet, Breaking Benjamin, Alter Bridge, Nickelback, 30 Second to Mars… Таких багато..

– З яким колективом (колективами) ви б хотіли зіграти на одному майданчику?

– Направду важко сказати. Взагалі хотілось би зіграти з 30 Second To Mars. Але якщо є можливість виступити з класними командами, то ми завжди за.

– Яким ви бачите своє майбутнє? Плани, виступи, концерти, альбоми?

– Направду думаємо, що в нас все лише починається і все ще попереду. Плани досить великі, зараз робота з новим матеріалом, записи їх. Це доволі довга і важка праця, але вже з виходом нових треків поїздимо трошки по містах.


© джерело     
Дізнайтеся більше про: Made In Future, M.I.F.

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: