Авторизація
 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 

Українське пауер-тріо SINOPTIK зіграє трансконтинентальний концерт солідарності

  Подія: концерт
  Дата: 23.04.2020
  Місце проведення: онлайн
Українське пауер-тріо SINOPTIK зіграє трансконтинентальний концерт солідарності


Український гурт підготував спеціальний музичний виступ для Північної та Південної Америк. Sinoptik гратимуть наживо під час особливої трансляції для найвідомішого американського музичного Youtube-каналу Stoned Meadow Of Doom.

У такий спосіб гурт познайомить Америку зі стоунер-роком українського походження та нагадає тамтешнім мешканцям про себе вдруге після того, як реліз Fields On Fire у 2018 році отримав там гучні та гарні відгуки.

Трансляція відбудеться в ніч з 25 на 26 квітня, під час неї музиканти зіграють свої найпсиходелічніші та найпотужніші пісні. Таким чином гурт виразить свою солідарність з іншими країнами у боротьбі проти COVID-19.

Українське пауер-тріо SINOPTIK зіграє трансконтинентальний концерт солідарності


Нагадаємо також, що українське пауер-тріо Sinoptik здобуло перемогу у всесвітньому музичному конкурсі Global Battle of the Bands у 2016 році у Берліні, довівши усьому світу, що рок-н-рол живий і досі може вражати! По поверненні в Україну хлопців чекав стадіон «Олімпійський» з публікою у 80 000 людей, куди їх запросили «Океан Ельзи» відіграти разом у ролі спеціальних гостей. Пiсля цього і сам Мерілін Менсон виявив бажання бачити Sinoptik на відкриваючій позиції свого концерту у столичному Палаці Спорту.

То що цього разу чекатиме їх по той бік океану? Приєднуйтесь та дізнавайтесь разом з нами!Дізнайтеся більше про: Sinoptik

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: