Авторизація
 
 • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
 • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
 • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
 • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
 • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Фестиваль UNDERHILL оголосив нові дати проведення у 2020 році

  Подія: фестиваль
  Дата: 28—30.00.2020
  Місце проведення: Ів. Франківськ
Ситуація з пандемією в Україні не нормалізується, що спричинює масові перенесення фестивалів на 2021 рік. Організатори вирішили не чекати чергового поновлення карантину, оголосивши про перенесення своїх заходів на наступний рік.

Фестиваль UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL не виключення. Організатори фестивалю прийняли тяжке, але правильне рішення - перенести фестиваль на 28-30 серпня 2020 року, сподіваючись, що до цього часу ситуація нормалізується. Перенесення на 2021 не розглядається, допоки не виключається можливість цьогорічного проведення фестивалю.

“Безпека та здоров’я гостей, артистів та працівників фестивалю – наша найвища цінність та пріоритет. Саме тому, ми продовжуємо пильно стежити за перебігом ситуації, та готові вживати усіх необхідних заходів”, - розповідає директор фестивалю Світлана Попович.


На своїх сторінках в соцмережах, фестиваль опублікував кілька ключових моментів, які необхідно знати кожному з нас:
 • місце проведення – незмінне, нові дати: 28-30 серпня;
 • всі придбані квитки #UNDERHILL2020 залишаються дійсними;
 • аби фестиваль відбувся цього року, нам вкрай потрібна твоя підтримка. Залишайся вдома, виконуй правила карантину, піклуйся про імунітет і здоров’я.

Організатори UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL висловили подяку за підтримку всім артистам, учасникам, партнерам, міському голові міста Івано-Франківськ та кожному, хто працює над створенням фестивалю.

Фестиваль UNDERHILL оголосив нові дати проведення у 2020 році


Наразі, фестиваль працює над збереженням повноцінного лайн-апу. Також, на відвідувачів фестивалю чекають нові анонси та онлайн-проєкти UNDERHILL MUSIC TV. Слідкуй за новинами на офіційних сторінках фестивалю.

Нагадаємо, UNDERHILL MUSIC TV – це унікальний формат онлайн-концертів. Артисти виступають із професійною звуковою та світловою апаратурою. До того ж, цей формат дозволяє глядачеві відчути себе навіть ближче до артиста, ніж на звичайних виступах. По ходу вечірок можна отримати призи від артистів, задати їм запитання або іноді навіть замовити улюблені треки.

UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL – це український фестиваль танцювальної та поп-музики, що проходить на території аеродрому, в селі Підгір‘я, Івано-Франківської області.

Фестиваль вперше відбувся у червні 2019 року. Подивитись як це було:Бережи себе! Залишайся вдома! Будь здоровим! І тоді разом ми зробимо зустріч на цьогорічному UNDERHILL незабутньою!


Додати коментар
 • Сьогодні
 • Читають
 • Коментують
Заголовки:
Читайте про: