Авторизація
 
  • 15 січ: Музикант та композитор Emil Khachaturian презентує свій перший інструментальний альбом із оригінальною назвою “Intimate”. 
  • 13 січ: MARIANA презентує свою україно-американську колаборацію 
  • 13 січ: SECRET FORÉST: Холодні тумани сховали твої Океани... 
  • 13 січ: Любов і музика у другому трейлері української комедії «Найкращі вихідні» 
  • 10 січ: «Мене слухають баби, але я не Саша Бо» Шугар провокує блогерку у новому релізі 

У День Незалежності відбудеться перший фестиваль СПАЛАХ від творців однойменного документального серіалу

  Подія: фестиваль
  Дата: 24.08.2021
  Місце проведення: Київ
Придбати квиток
Фестиваль — це абсолютно новий етап розвитку СПАЛАХу, що з документального серіалу про нову українську культуру перетворився на щорічний фестиваль. Відтепер СПАЛАХ стане не лише майданчиком для виступів, а й платформою для колаборацій сучасних українських творців, музикантів, стрит-артистів та інших представників сучасного культурного процесу.

Серед учасників — «Вагоновожатые», Cape Cod, Люсі, Komissiya, Лилу45, Zbaraski, Hyphen Dash, Sera Sheer, Lucas Bird та інші, а також секретні гості, яких організатори розкриють пізніше.

У День Незалежності відбудеться перший фестиваль СПАЛАХ від творців однойменного документального серіалу


Організатори повідомляють, що на території фестивалю (локація ЮБК) створять дві музичні сцени, а також маркет українських брендів одягу, виставки стрит-арт-художників та інші активності. Фестиваль триватиме весь день, вартість квитка — 500 грн.

Співорганізатором першого фестивалю СПАЛАХ стала компанія VIRUS MUSIC, за плечима яких сотні проведених концертів та 22 роки досвіду.

Максим Сердюк, співорганізатор СПАЛАХ і головний редактор онлайн-медіа СЛУХ:

«СПАЛАХ — це важлива річ у соціально-культурному житті прогресивних українців. Людям необхідно відкривати для себе нове і робити це стильно, актуально, зі смаком. Тому ми робимо фестиваль нової української культури. І дуже хочемо, щоб людей, які пишаються тим, що відбувається навколо, у нашій культурі ставало більше»


Нагадаємо, що СПАЛАХ — це документальний серіал про нову українську культуру та її сучасних героїв і героїнь від медіа СЛУХ. Кожна серія розкриває важливу тему: від феномену української поп-музики і кліпмейкінгу до кіно, комедії, стрит-арту та локальних брендів одягу.

Для серіалу було знято понад 100 інтерв'ю, а його героями та героїнями стали Святослав Вакарчук, Дмитро Монатик, Юрій Бардаш, Роман Вінтонів (Майкл Щур), Ната Жижченко, «ДахаБраха», Влад Яма, Євген Клопотенко, Антоніо Лукіч, Олексій Потапенко, Іван Дорн, Андрій Данилко, Гео Лерос, Алан Бадоєв, Vivienne Mort, ресторатори Дмитро Борисов, Міша Кацурін, засновники CLOSER, Veselka, «Культура Звуку», «Планета кіно», Ukrainian Fashion Week, KSENIA SCHNAIDER і багато інших представників української культури.

Автори серіалу зазначають, що українці не звикли помічати наших творців або їхні роботи, поки їх не визнає світова індустрія. Але популярність за кордоном не є знаком якості або культурної значущості. Тому документальний серіал із 10 епізодів має на меті створити єдину історію про самодостатню і стильну українську культуру.Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: