Авторизація
 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 

20.06 Sian Evans (ex Kosheen) у Docker pub'і

  Подія: концерт
  Дата: 20.06.2018
  Місце проведення: Київ
Sian Evans - вокалістка, автор пісень та енергетичний центр легендарної групи Kosheen, де вона знайшла величезний успіх і популярність по всьому світу на початку з такими хітами, як «Catch», «Hide U», «Hungry» та «All In My Head».

Підірвавши світові чарти своїми піснями, Kosheen влаштували справжню революцію в танцювальній музиці. Їх дебютний альбом «Resist», проданий мільйонними тиражами, отримав статус платинового. Перший сингл з їхнього другого альбому «All In My Head» очолював чарти протягом багатьох тижнів і отримав статус золотого альбому.

Всього ж на рахунку гурту 5 альбомів, і безліч нагород, серед яких: кращий сингл UK Drum-n-Bass Awards (2002), найкраща жива група Dancestar Music Awards UK (2002), кращий запис року - Dancestar USA Music Awards (2002) і т.д.

20.06 Sian Evans (ex Kosheen) у Docker pub'і


Але ніщо не триває вічно. У жовтні 2015 року Kosheen дали свій останній концерт, заявивши про припинення спільної творчої та гастрольної діяльності.

Виступаючи з Kosheen по всьому світу більше 17 років, вокалістка, автор пісень і незрівнянний лідер групи Sian Evans встигла закріпити за собою звання успішного автора пісень і співачки.

У липні 2011 року Sian Evans повернулася на вершини європейських чартів випустивши трек «Louder» з Dj Fresh. Пісня підірвала європейські і світові чарти, утримуючись на 1 місцях протягом кількох тижнів. Хіт отримав безліч нагород, серед яких - Best Collaboration (Urban Music Awards'11) і отримав статус UK Gold Disc в 2011. Також Sian Evans написала перший хіт для Ріти Ори «Hot right Now».Далі список її колаборацій поповнився таким іменами як: Roger Shah, Chicane, Jody Wisternoff, Dino Psaras, Dr. Meaker, Brains, Martin Eyerer, Paul Hazendonk, Bent, Lee Dagger і т.д.

У 2017 році вийшов спільний трек з Kid Crème & Jolyon Petch «Boy In The Picture».В даний час Sian Evans виступає з сольними виступами, виконуючи найкраще з епохи Kosheen і сольні пісні. А також в процесі запису свого нового альбому з українським саунд-продюсером Артуром Данієляном.


Пост на Facebook:
Дізнайтеся більше про: Sian Evans

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: