Авторизація
 
  • 17 травня: Анімаційна «Історія Гір»: проект Hutsul Planet - з прем’єрою трисерійної казки про гуцулів 
  • 17 травня: Концептуальна лірика та інді-рок саунд: Vova Zion презентував дебютний сингл 
  • 15 травня: LATEXFAUNA випустила гімн нашого літа #BOUNTY 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 

В Україні відбудеться тур «Майстер у твоєму Місті» від Олександра Лещенка та театру танцю «Foresight»

  Подія: майстер клас
  Дата: 28.09—01.10.2019
Переможець кількох телешоу і хореограф театру танцю «Foresight» - Олександр Лещенко їде в тур з танцювальними майстер-класами!

Театр танцю «Форсайт» за 13 років своєї танцювальної діяльності підкорив багато вершин! Колективом було реалізовано понад 1000 постановок для ТВ-проектів, гастролі на 3-х континентах, ексклюзивні шоу-програми для відомого Ferrari Park в Абу-Дабі, програма для найбільшого європейського казино та спеціальні вистави у французьких мюзик-холах. Досягнення балету можна перераховувати дуже довго. Але найголовнішим досягненням можна вважати те, що «Foresight» несе танцювальну культуру людям, показуючи, що танцювати може кожен!

І ось, напередодні свого 13-річчя, яке, до речі, балет відсвяткує на сцені столичного Caribbean Club вже 11 жовтня та представить нове шоу, Олександр Лещенко і «Форсайт» готують унікальний Всеукраїнський тур майстер-класів «Майстер у твоєму Місті»!

В Україні відбудеться тур «Майстер у твоєму Місті» від Олександра Лещенка та театру танцю «Foresight»


“Тур «Майстер у твоєму Місті» – виняткова можливість взяти участь в ексклюзивних танцювальних класах від солістів театру танцю «Форсайт». Ми відвідали з майстер-класами вже 27 міст України та це тільки початок! В рамках туру більше 1000 танцюристів навчалися на майстер-класах. Новий етап туру відбудеться з 28 вересня по 1 жовтня в таких містах: Рівне, Нетішин, Тернопіль, Калуш, Чернівці, Хмельницький!”- розповів про всеукраїнський тур Олександр Лещенко, хореограф-постановник, художній керівник театру танцю «Форсайт».

Вже багато років у Києві та Кропивницькому успішно працюють танцювальні студії «Foresight». Імперія мистецтв налічує близько 1000 учнів у двох містах. Вихованці шкіл Олександра Лещенко привезли понад 100 кубків з різних танцювальних змагань та фестивалів! Також «Foresight» є організатором щорічного всеукраїнського фестивалю «Танцюй українське» для дітей та підлітків зі всієї України.
Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: