Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Гурт з Угорщини Belau презентує композицію EtherealBelau є одним із найперспективніших новачків електронної музики на європейській музичній сцені. За п'ять років у них було понад 200 живих виступів у 25 країнах. Дебютний альбом «The Odyssey» отримав угорську премію «Греммі» в номінації «Найкращий альбом електронної музики». Їхній довгоочікуваний другий альбом за назвою Colourwave зробив ім’я на міжнародному рівні, тепер вони випускають «Ethereal» за участю Бет Хірш, яка була вокалісткою Moon Safari, легендарного альбому AIR.«Take You to The Sea» – говорять про свої композиції виконавці. Belau (Пітер Кедвес і Кріштіан Бузас) — це гурт, який намагається надати притулок сучасній людині через свою музику — представляючи шлях до самоусвідомлення через глибину особистості — створюючи сучасні та елегантні електронні ритми з тужливими текстами. заспокоєння розуму. Вічне надихання фундаментальними елементами природи, особливо безмежним морем.Дует мав багато міжнародних успіхів. За останні роки вони зіграли понад 200 концертів у 25 країнах і вразили публіку на відомих фестивалях, таких як Primavera, Eurosonic, Electric Castle, Sziget, SXSW – це лише деякі з них. Белау підтримували такі радіостанції, як BBC Radio 1, Triple J або KEXP, і засоби масової інформації, такі як Clash Music, Billboard, The Line of Best Fit або Rolling Stone. Їхній дебютний альбом отримав угорську премію «Греммі», другий альбом, який слухали мільйони користувачів і мав величезний успіх на радіо.Белау повертається з новим синглом під назвою «Ethereal» за участю Бет Гірш, яка була вокалісткою легендарного альбому AIR Moon Safari.

«Ми вважаємо, що нова пісня стане особливою, ностальгічної, мрійливою частиною нашого майбутнього альбому. Для нас було великою честю, що Бет відповіла «так» на наше прохання, не лише тому, що Moon Safari є одним із шедеврів нашого жанру, але й також тому, що її голос зробив пісню справді унікальною», – сказав електронний дует про новий сингл, який зараз працює над своїм третім альбомом.

Угорський музичний експортний товар № 1, Belau продовжить свій європейський тур у 2023 році, який включав кілька клубних шоу та літніх фестивалів у Франції, Бельгії, Данії, Польщі, Чехії, Сербії, Словенії, Словаччини та Румунії.

    
Дізнайтеся більше про: Belau

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: