Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Польська співачка BLANKA випустила нову пісню Boys Like Toys

Польська співачка BLANKA випустила нову пісню Boys Like Toys


Після величезного успіху пісні «Solo» на пісенному конкурсі Євробачення 2023 Бланка повернулася з новим літнім хітом «Boys Like Toys». «Легкий, як морський бриз», трек супроводжується енергійним і веселим відео. Пісня «Boys Like Toys» написана Бланкою. Це ідеальний саундтрек для спекотних літніх вечірок.Blanka про “Boys Like Toys”:
«Чи знайоме вам відчуття, коли ваша друга половинка ставиться до вас не так, як слід, і ви розлучаєтеся? Ви розумієте, що це лише питання часу, коли він зрозуміє, що ніколи не цінував вас. Він захоче повернутися і благати пробачення. І так воно і стається...
Тож він «випадково» з’являється там, де ви знаходитесь, надсилає купу повідомлень, стежить за кожним вашим кроком, і це в той час, коли його найкращі друзі ставлять «вподобайки» на ваші публікації в Інста.
«Boys Like Toys» — це гімн для всіх, хто пережив таку ситуацію. Крім того, ви не наївні. Ви не попадетеся на ті ж старі трюки, брехню та дії своїх колишніх. Зараз ми беремо все під контроль. Ми можемо легко передбачити кроки нашого колишнього. Але він уже знає, що втратив».

«Solo» став платиновим у Польщі, посівши №56 у UK Singles Chart. Пісня зібрала понад 30 мільйонів прослуховувань і 40 мільйонів переглядів. Трек зайняв вершини чартів у більше ніж 30 країнах. З приголомшливим виконанням пісні «Solo» на пісенному конкурсі «Євробачення» Бланка посіла 8 місце в глядацькому голосуванні.

    
Дізнайтеся більше про: BLANKA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: