Авторизація
 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 

Співачка SOWA презентує пісню для активних, креативних людей, які живуть в задоволення та п’ють Лате

Співачка SOWA презентує пісню для активних, креативних людей, які живуть в задоволення та п’ють Лате


Після успішного релізу пісні «Не Дилема» і шаленої ротації її на музичних каналах, співачка SOWA готова запрем‘єрити нову композицію «Лате».
Яскраві та сміливі слова пісні і танцювальні мотиви - це історія співачки SOWA.

«Я хочу розбавити сірі будні яскравими образами моментами та сучасним стилем. Я не оспівую у своїх піснях чогось складного, все навпаки, я хочу донести своєму слухачу нотку легкості та позитиву з глибоким текстом і посилом».

У свої творчості Sowa дотримується стилю близького американським тінейджерам. Пісня “Лате” саме для таких активних, креативних людей, які живуть в задоволення та п’ють Лате”:

«У моїй творчості завжди присутні певні знаки, вони супроводжують мене у житті та допомагають йти правильним шляхом. Зовсім нещодавно, коли я вже будувала плани на нову пісню, трапилася одна історія. В мене був насичений день і коли я приїхала додому то першою моєю фразою було «хочу лате» і якраз в цей момент мені на пошту приходить декілька запропонованих від автора варіантів пісень, серед яких була «Лате» і я одразу сприйняла це як знак.
Вперше прослухавши цю пісню я одразу в неї закохалась. Ця пісня мені вже з першого прослуховування навіювала залежність. Вона така легка та спокуслива. Моє бажання здійснилось -«Латте» я отримала! Для мене ця пісня де я відкрито розповідаю про свої почуття. До кого саме? Поки сама не знаю. Але зараз я наповнена такими почуттями! Відчуваю, що зовсім скоро мені буде кому присвячувати такі пісні.» - розповідає співачка SOWA.

Команда співачки SOWA вже готується до роботи над відеокліпом, в якому артистка постане перед глядачем у несподіваному образі.

Слухайте пісню Лате співачки SOWA:


    
Дізнайтеся більше про: SOWA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: