Авторизація
 
  • 21 чер: Проект MUDRA презентує перший альбом Release 
  • 18 чер: Caribbean Club та Radio Jazz запрошують на літню серію вечорів «Джазовий квартирник» 
  • 18 чер: Святослав Вакарчук, Іван Дорн, Джамала та інші знялися в документальному фільмі про українську популярну музику 
  • 18 чер: Сестра Пенелопи Круз - Моніка Круз привітала солістку Freedom Jazz з початком сольної кар'єри 
  • 18 чер: Krapka;KOMA & оkrymлена – Твій Спокій-Твоя Свобода (feat. Діти Криму) 

Концептуальна лірика та інді-рок саунд: Vova Zion презентував дебютний сингл

Концептуальна лірика та інді-рок саунд: Vova Zion презентував дебютний сингл


Vova Zion, український автор-виконавець, презентував дебютний концептуальний інді-рок трек «WWW (Whole Wide World)». Сингл уже доступний для прослуховування на всіх музичних платформах, а також на YouTube. Пісня увійде до майбутнього альбому музиканта «Selfie-Portrait», що побачить світ уже 1 червня цього року.

«Кожен злодій — святий, і він вчить нас, як молитися…» Так говорить Vova Zion про ідею та меседж свого дебютного релізу. Пісня «WWW (Whole Wide World)» — це сповідь людини, яка живе соціальними мережами, але крізь «бульбашку щастя» все-таки бачить бруд, недосконалість та лицемірство суспільства. За допомогою своєї музики автор хоче показати всі пороки суспільства, звернути увагу на давно забуті у наш час відчуття і цінності.

Цим темам автор присвятив цілу платівку «Selfie-Portrait», яка включатиме 9 пісень, написаних англійською, українською та російською мовами. Сам Vova Zion називає майбутній альбом спробою проаналізувати сучасність крізь власний світогляд. Соціальні мережі, модні тенденції та вічні філософські теми стали лейтмотивом релізу.

Слухайте трек Vova Zion «WWW (Whole Wide World)»:


Цікаво, що обкладинкою до релізу «WWW (Whole Wide World)» музикант обрав своє дитяче фото з мамою, зняте в луна-парку — як символ невинного і наївного світосприйняття, якого часом так не вистачає сучасному досить меркантильному суспільству.

Серед музичних джерел натхнення автор називає легендарні поп і рок-гурти та виконавців: Nine Inch Nails, Alice in Chains, Nirvana, Massive Attack, The Beatles, The Doors, David Bowie та інших. А твори Едгара Аллана По, Вільяма Шекспіра, Джима Моррісона, Генрі Торо, Волт Вітмен та Генрі Лонгфелло стали літературною основою, яка надихнула на цей альбом.


    
Дізнайтеся більше про: Vova Zion

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: