Авторизація
 
  • 18 вер: Вперше за два роки: переможець «Х-фактору» презентував новий ліричний хіт 
  • 17 вер: Піаніст-віртуоз Євген Хмара виступить з камерним концертом у Caribbean Club 
  • 16 вер: Всеволод Мірчук - Я тобі галантно не вклонюся 
  • 14 вер: Вперше! Оксана Муха везе «Найгарніші пісні України» у Маріуполь, Краматорськ та Сєвєродонецьк! 
  • 13 вер: Друга ріка презентує «Останню» пісню 

Український гурт AIO представляє дебютний англомовний альбом Keep The Dream Aliveз з 20-річною історією

Український гурт AIO представляє дебютний англомовний альбом Keep The Dream Aliveз з 20-річною історією


AIO – абревіатура від All In One (Все в одному). В музиці AIO дійсно є все, що потрібно для сонячного настрою: диско, фанк, драйв, біт, секс, романтика та багато-багато яскравих барв на естетично представленій звуковій палітрі.

Keep The Dream Alive (Бережи свою мрію) - це політ за межі Сонячної системи. На космічному рожевому кабріолеті. До своєї заповітної мрії. Легкий, повітряний, надихаючий. Без перевантажень, обов’язків та земної туги.

Творчість AIO - справжня європейська музика з України. Саундтрек для вечірки на березі моря чи біля басейну у відблисках метафану. Недарма деякі критики називають творчість AIO «метафанком».

Цікаво, що своєю назвою дебютний альбом AIO завдячує пісні, написаній задовго до створення проєкту - 20 років тому.Слухати весь альбом тут

Автори всіх композицій альбому Keep The Dream Alive – продюсер AIO, мультиінструменталіст Денис Бреславський, Роман Малюга та вокаліст проєкту Ілля Рєзников (LETAY).

Альбом створено в студії звукозапису M.A.R.T. Саундпродюсер - Денис Бреславський.

Нагадаємо, Денис Бреславський - мультиінструменталіст і продюсер, який співпрацював із великою кількістю артистів, серед яких: Сергій Бабкін, Олександр Положинський (проєкт Ол.Ів.Є), TAYANNA, Анастасія Приходько, «НеАнгелы», Lama. Він зняв у своєму телевізійному музичному проєкті OLIV.E «Антитіла», «O.Torvald», «Табула Раса», Глєба Самойлова («Агата Кристи»), «Brazzaville», SunSay, «Pur:Pur», «Brunettes Shoot Blondes» та багатьох інших.

Денис Бреславський – продюсер та автор проєкту Dolgov&Breslavskiy за участі легендарного харківського музиканта Олександра Долгова («Дождь»), чиє ім’я занесено до Зали слави блюзу США. Композиція Dolgov&Breslavskiy «Breaking the Rules» звучить в ефірі радіостанцій Великої Британії, Іспанії, Польщі та США.

Денис Бреславський – учасник live show легендарного гітариста Боба Марголіна і доньки короля блюзу Бі Бі Кінга – Рити Кінг.

В арсеналі AIO:
«Ми з тобою» & оригінальна англомовна версія «It’s Not Over» – яскравий кліп у компанії топмоделі Tarima Darim, що працювала з Лів Тайлер, Ліз Герлі та іншими голлівудськими зірками. Пісня стала саундтреком серіалу «СидОренки-СидорЕнки».
FIRE & UA-версія «Все, що маю» – атмосферне sex & fashion video на еротичну композицію - саундтрек до української комедії «Секс і нічого особистого».
«Я тебе відчуваю» – light відео на весняну композицію про світанок і розквіт почуттів.
«AIO», «Зорі» та «Всю ночь» – backstage live відео на композиції з дебютного альбому.
«Вона» – саундтрек теплого настрою.
«Дихай» – противірусний рокманіфест.

AIO - Keep The Dream Alive
1. Don’t Let Go
2. It’s Not Over
3. Fire
4. Come On!
5. She’s far away as Chinese girl
6. It’s in The Air
7. AIO
8. To be in Love
9. Keep The Dream Alive

До речі, восени музиканти планують презентувати україномовну версію альбому.


    
Дізнайтеся більше про: AIO

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: