Авторизація
 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 

AIO – «Ми з тобою»: яскравий метафанк із голлівудською моделлю

AIO – «Ми з тобою»: яскравий метафанк із голлівудською моделлю


Гурт AIO презентує яскраве відео «Ми з тобою» у компанії моделі, що працює із Лів Тайлер, Елізабет Герлі та іншими голлівудськими зірками. Музичні критики називають дебютну роботу AIO потенційним блокбастером, а сам колектив – творцями нового стилю «метафанк».

AIO – абревіатура від All In One (Усе в одному). У цій музиці дійсно є усе, що треба для сонячного настрою: диско, фанк, біт та багато яскравих кольорів. Під час прослуховування AIO виникає бажання відправитись на пляжну дискотеку, поринувши у царство метафану. Саме тому музиканти охрестили свій музичний меседж так: metafunk.

У складі гурту – досвідчені творчі особистості. Денис Бреславський (гітара) – засновник проекту, саундпродюсер, відомий харківський музикант, волонтер, засновник телевізійного музичного live-формата OLIV.E, що співпрацював із багатьма відомими українськими артистами. Ілля Рєзніков (вокал) – лідер гурту LETAY, чию пісню обрав Костянтин Меладзе для участі у цьогорічному відборі на українське Євробачення. Антон Шатохін (ударні) – прогресивний музикант та режисер, що створив для AIO дебютне відео Ми з тобою.У великому знімальному павільйоні було встановлено великі екрани. На них виводили слова пісні у поєднанні із візуальними ефектами.

Цікаво, що засновник, саундпродюсер та гітарист AIO Денис Бреславський під час підготовчого етапу та безпосередньо на зйомках пересувався за допомогою милиць – півроку тому у музиканта трапився доволі складний перелом правої ноги. Але це не завадило йому вистояти декілька годин із гітарою у руках.

У кліпі яскрава атмосферна музика обрамлена яскравим атмосферним відеорядом, який прикрашає модель та фотограф Tarima Darim. На зйомки відео дівчина прилетіла із Нью-Йорка. У США вона співпрацює із світовими знаменитостями – Лів Тайлер, Елізабет Герлі та іншими голлівудськими зірками.

AIO запрошують усіх поціновувачів європейської музики з України зарядитися правильним музичним настроєм у відблисках метафанка!


    
Дізнайтеся більше про: AIO

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: