Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Розкачаєм твою тачку: Sysuev з новим синглом «Без Правил»

Розкачаєм твою тачку: Sysuev з новим синглом «Без Правил»


Sysuev повертається з новим синглом «Без Правил», який на ізі розкачає твою тачку 😉 Тема є досить «форсажна», тож ідеально впишеться у плей-листи стрітрейсерів і фанів саундтреків до Fast&Furious.

Нещодавно артист потрапив у список українських артистів, рекомендованих для виступів за кордоном в жанрі Hip-Hop, за версією Ukrainian Institute. Ця фундація представляє українську культуру в світі, формує її позитивний імідж за кордоном і сприяє просуванню наших артистів у всіх країнах світу.
Дана подія десь і надихнула артиста на випуск серії більш жорстких реп-синглів, які прийшли на зміну його попереднім, мелодійнішим R&B трекам.
За стилістикою новий сингл «Без Правил» схожий на весняні релізи артиста «Голову Геть» і «Фейк», які він випускав у колабах з реперами Чакіром і Valentine Lawrence.

У пісні Sysuev говорить про те, що подолає усі перепони на шляху до успіху - це такий, здоровий чоловічий флекс. Тож бачимо, жарти, як то кажуть, в сторону. Настав час талановитої української молоді в музиці.

Зізнатися чесно, вона вже давно нас відвідала і нікуди йти, як видно, не збирається. Принаймні, Sysuev робить усе для того, щоб ніхто не втрачав його імені з радарів, а його пісні були на слуху поціновувачів хіп-хопу. Що далі? Швидше за все, ще більше музики від артиста. І це добре.

Дивитись Mood Video на сингл:

    
Дізнайтеся більше про: SYSUEV

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: