Авторизація
 
  • 15 січ: Музикант та композитор Emil Khachaturian презентує свій перший інструментальний альбом із оригінальною назвою “Intimate”. 
  • 13 січ: MARIANA презентує свою україно-американську колаборацію 
  • 13 січ: SECRET FORÉST: Холодні тумани сховали твої Океани... 
  • 13 січ: Любов і музика у другому трейлері української комедії «Найкращі вихідні» 
  • 10 січ: «Мене слухають баби, але я не Саша Бо» Шугар провокує блогерку у новому релізі 

Mavka видала альбом трансових веснянок «Gagilka. Die Verwandlung»

Mavka видала альбом трансових веснянок «Gagilka. Die Verwandlung»


1 січня 2022 року гурт Mavka випустив альбом «Gagilka. Die Verwandlung», у якому українські фольклорні пісні поєднано з трансом, ембієнтом, госпелом і нойзом.

«Ця збірка практично повністю складається з веснянок або гагілок– пісень про пробудження життя, природи, виходу з холоду. Але наша фольклорна пісня іронічна, абсурдна, гротескна, екзистенційна – саме тому вона звучить серед зими, в умовах безкінечної пітьми – війни, епідемії та катаклізмів. Цей альбом – переродження, кафкіанське "перевтілення" веснянок – краса природи у нас відлунює звуками бензопил у лісі, зозуля, немов знущаючись, безкінечно пророкує "ку-ку", а на полянці, де співають веснянки, рештки розірваних пакетів, лайна та недопалків. На обкладинці – дитяча рука чи то вже сама від безвиході розвозить чорноту, чи то марно намагається позбутися мороку, що наповзає. Це вже навіть не передчуття катаклізму, не відчуття апокаліпсису – це усвідомлення його проживання тут і зараз».

До складу гурту Mavka входять Ірина Лазер, Олексій Мікрюков і Тарас Лазер.

Ідея поєднання трансу з українським фольком народилася у 2019 році під час роботи над хореографічним перформансом «FolksTrance» танцівниці з Гамбургу Веронік Ланглотт, яка перебувала в резиденції в Платформі культурних ініціатив IZOLYATSIA. За задумом німкені, суть постановки полягала в деконструкції традиційних українських і німецьких танців. Спеціально до перформансу гурт Mavka написав музику, у якій компонувався притаманні зокрема німецьким клубам транс і техно з українською етнікою.

Прослухати альбом можна за посиланнями:YouTube Music - https://music.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_mc2pO2mmVA2iQQXZD2YSE2dj9JUqXSJZg&feature=share

Apple Music - https://music.apple.com/ua/album/gagilka-die-verwandlung/1600790959

Spotify - https://open.spotify.com/album/1hIDoJ1D97tZ6zQlAJZIXL?si=_eK81UaRR1-erfJ9-SGnHw

Deezer - https://deezer.page.link/dq69YGRjFVKbxsQW7


    
Дізнайтеся більше про: Mavka

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: