Авторизація
 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 

Вперше в українському шоу-бізнесі гурт МАХА презентує трек лише в Spotify

Вперше в українському шоу-бізнесі гурт МАХА презентує трек лише в Spotify


Український гурт МAХA презентує свій перший англомовний сингл «Paradise». Реліз першого міжнародного синглу має незвичну особливість, як для артистів українського шоу-бізнесу.

Гурт презентував сингл «Paradise» ексклюзивно для стрімінгової платформи Spotify. Вже зараз сингл отримав позитивний відгук та підтримку закордонних кураторів музичних плейлистів.

«Експерименти - це частина життя кожного з нас, чудовий спосіб вийти із зони комфорту та отримати нові емоції. Хтось вже робив TikTok-альбом, хтось NFT-релізи, але ми не чули, щоб хтось з українських артистів робив ексклюзивні прем’єри в Spotify. Тому, разом з нашою командою, вирішили спробувати та стати першими в Україні. Хочемо створювати не тільки цікавий музичний контент, але і підходити нестандартно до реалізації промо - головне не боятися почати», - коментує фронтвумен гурту, Марина Остапенко.

На підтримку «Paradise» гурт презентує відеороботу, яка доповнить музику візуальними образами. Разом з екранізацією МАХА відкриють трек для прослуховування й на інших музичних платформах.

Нагадаємо, свій крайній міні-альбом гурт МАХА презентував на початку грудня минулого року, тим самим зробивши підсумок свого наймістичнішого року. Вже цієї весни гурт планує відкрити себе по-новому, презентувавши акустичну версію ЕР «2020».

Сингл «Paradise» в Spotify:
https://open.spotify.com/album/0LYBikyviUf5vTlEd12wbk?si=mvv1pMG7R-mcIFQL2yPrHg


    
Дізнайтеся більше про: МАХА

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: