Авторизація
 
  • 15 січ: Музикант та композитор Emil Khachaturian презентує свій перший інструментальний альбом із оригінальною назвою “Intimate”. 
  • 13 січ: MARIANA презентує свою україно-американську колаборацію 
  • 13 січ: SECRET FORÉST: Холодні тумани сховали твої Океани... 
  • 13 січ: Любов і музика у другому трейлері української комедії «Найкращі вихідні» 
  • 10 січ: «Мене слухають баби, але я не Саша Бо» Шугар провокує блогерку у новому релізі 

«Мене слухають баби, але я не Саша Бо» Шугар провокує блогерку у новому релізі

«Мене слухають баби, але я не Саша Бо» Шугар провокує блогерку у новому релізі


Співак Шугар зробив новий реліз і показує стиль у новому кліпі “Afterparty”. У треку розповідається про симпатію двох людей, які аж ніяк не хотіли б щоб вечірка закінчувалась “І ми продовжимо у мому номері на Afterparty”. Шугар співає від імені персонажа до дівчини, яка стала центром його уваги і помічає, що вона відповідає взаємністю “Перевагу надавала Шугару, цим я і беру”.

Неможливо не помітити, що у новому кліпі Шугар виступає у новому образі адже він тепер блондин, слухачі вперше бачать його таким. “Дуже цікаво як зреагують фани” – стверджує артист і запевняє що такі зміни у нього вперше.Не обійшлось і без авторських “фішок” співака, у куплеті артист у своїй манері згадує блогерку-інфлюенсера Сашу Бо, у фразі “мене слухають баби, але я не Саша Бо”. Це не перша пісня де Шугар згадує селебріті. Ми пам’ятаємо Тіна Кароль зробила репост у своєму Інстаграмі його треку у цьому ж жанрі “Лаванда”, саме через її згадування у куплеті.

“Ми знімали кліп біля 2 місяців, багато планів і локацій змінювалось у процесі, через погоду. Також трапився неприємний інцидент, коли у нашого оператора вкрали сумку зі світловими приладами, це також значно вплинуло на знімальний процес. Але врешті я настільки задоволений результатом і розумію що цей кліп ідеально підходить під тематику треку.” - ШУГАР


Нагадаємо, нещодавно треки Шугара “Лаванда” та “Туман” ротувались на радіостанції KissFm, артист говорить що у нього великі плани на 2022 рік, будемо слідкувати.


    
Дізнайтеся більше про: Шугар

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: