Авторизація
 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 
  • 11 травня: Emil Khachaturian - володар GRAND PRIX професійного Міжнародного конкурсу «STARS OF EUROPE» 
  • 06 травня: Прем’єра «Дзеркало життя»: завершальна серія колоритної анімаційної історії гуцулів 
  • 04 травня: SYSUEV і ЧАКІР записали качовий трек «Голову Геть» 

Гурт Incomer випустив англомовну версію синглу Sensuality

Гурт Incomer випустив англомовну версію синглу Sensuality


Нещодавно Incomer випустили свій перший сингл українською мовою. На цьому музиканти не зупинились, і видали його англійською. Ще і переаранжували! Послухати його можна тут:

Це наш перший досвід створення двомовного сингла. Фішка у тому, що власне не перекладеної пісні, а двомовної. Ніби і та сама пісня, але вона достатньо інша та самостійна.


Олександр
Творчий процес - цікава штука, на початках план був випустити обидва треки з мінімальною різницею у часі,але не можна просто взяти і переписати вокал на іншій мові))) В процесі адаптації пісні під акустичні виступи прийшли ідеї, які, в купі з деякими прийомами у аранжуванні поглибили атмосферу романтичних чорно-білих фільмів середини двадцятого століття. Чи помітить хтось різницю? Не знаю, але три місяці нашого життя вже не повернути))
А так, то вже все було сказано про цей трек.

Гліб.
Чесно, цей трек створений суто для заробляння бабла, бо англійська - це модно. Все:)

Ок, ми ж творчі люди, звичайно не лише для цього. Просто це ще одна грань пізнання своїх можливостей. Було цікаво, як зазвучить пісня іншою мовою. Було ще цікавіше знаходити слова, які б вписувались у мотив і не відходили сильно вбік від закладеного змісту. Ще мені особисто дуже сподобалась партія на акустичній гітарі, яку підібрав Саша для виступу на радіо, і я запропонував записати її. Зазнали змін також зведення треку і його фінальна обробка. І от, всі дрібні, і не дуже, зміни нашарувались в Sensuality


Реліз в Youtube:


    
Дізнайтеся більше про: Incomer

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: