Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Гурт Incomer випустив англомовну версію синглу Sensuality

Гурт Incomer випустив англомовну версію синглу Sensuality


Нещодавно Incomer випустили свій перший сингл українською мовою. На цьому музиканти не зупинились, і видали його англійською. Ще і переаранжували! Послухати його можна тут:

Це наш перший досвід створення двомовного сингла. Фішка у тому, що власне не перекладеної пісні, а двомовної. Ніби і та сама пісня, але вона достатньо інша та самостійна.


Олександр
Творчий процес - цікава штука, на початках план був випустити обидва треки з мінімальною різницею у часі,але не можна просто взяти і переписати вокал на іншій мові))) В процесі адаптації пісні під акустичні виступи прийшли ідеї, які, в купі з деякими прийомами у аранжуванні поглибили атмосферу романтичних чорно-білих фільмів середини двадцятого століття. Чи помітить хтось різницю? Не знаю, але три місяці нашого життя вже не повернути))
А так, то вже все було сказано про цей трек.

Гліб.
Чесно, цей трек створений суто для заробляння бабла, бо англійська - це модно. Все:)

Ок, ми ж творчі люди, звичайно не лише для цього. Просто це ще одна грань пізнання своїх можливостей. Було цікаво, як зазвучить пісня іншою мовою. Було ще цікавіше знаходити слова, які б вписувались у мотив і не відходили сильно вбік від закладеного змісту. Ще мені особисто дуже сподобалась партія на акустичній гітарі, яку підібрав Саша для виступу на радіо, і я запропонував записати її. Зазнали змін також зведення треку і його фінальна обробка. І от, всі дрібні, і не дуже, зміни нашарувались в Sensuality


Реліз в Youtube:

    
Дізнайтеся більше про: Incomer

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: