Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Співак GREMO презентує трек American Ukrainian, знятий у гарячих бойових точках України

Співак GREMO презентує трек American Ukrainian, знятий у гарячих бойових точках України


GREMO - виконавець, актор та каскадер, що мешкає в США, але зараз перебуває в Україні, допомагаючи нашим захисникам.

Під час військових дій в Україні GREMO написав три пісні, одну з яких він вже представив усій Україні - “До хмар”, що була присвячена Привиду Києва. А сьогодні він презентує трек “American Ukrainian”.

Як тільки почалася війна, GREMO приїхав до України, щоб бути із своїми побратимами. Він привіз гуманітарну допомогу для цивільних і військових від себе і своїх американських друзів. І зараз продовжує приймати допомогу вже в Україні та передавати в ті місця, де цього потребують найбільше. Крім того, в Америці разом зі своєю дружиною він влаштовує благодійні концерти.

Співак відвідав багато міст в Україні. У своїх соцмережах він публікує репортажі з гарячих точок, де розповідає про те, що трапилося в Україні й сприймає це дуже емоційно: “Ви мусити бачити, що тут відбувається, розкажіть про це всім своїм друзям”.

Відео на пісню “American Ukrainian” було знято в гарячих точках - у містах Буча, Ірпінь та Бородянка, де проходили запеклі бої. А в Бородянці були зафільмовані останні сцени кліпу. Співак прагне показати світу правду про події в Україні:

“Моя душа болить. Але я бачу, як люди підтримують один одного. Це дуже круто, що люди гуртуються. Добре, що ми всі разом, і ми робимо все задля нашої спільної перемоги”.

GREMO впевнений, що українська музика - невід'ємна частина української душі, вона разом з Україною буде розвиватися та відновлюватися. Українську музику тепер знає весь світ.

GREMO - “American Ukrainian”:

    
Дізнайтеся більше про: GREMO

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: