Авторизація
 
  • 13 сер: «Сам собі країна»: співак Gremo дав нове життя пісні легенді української музики Скрябіну 
  • 13 сер: Sysuev повертається з новим синглом «Козаче» 
  • 13 сер: «Україна не вмирає!»: у новій пісні «Хвилями» гурт T.HUTSULS оспівав емоції війни 
  • 11 сер: Напередодні Дня Незалежності: MONATIK зіграє благодійний концерт в Osocor Residence 
  • 11 сер: Пісня, яка залетить до серця кожного: SOWA презентує трек, який подарував їй MELOVIN 

Український співак G. S. презентував нову пісню в двох версіях

Український співак G. S. презентував нову пісню в двох версіях


Це вже друга авторська пісня, написана українською. Зараз це те, що я можу зробити для підтримки людей, тієї ситуації, в якій ми всі опинилися.

Не знаю, як для вас, але для мене музика навіть у самій, здавалося б, непроглядній пітьмі, є промінцем світла, яке веде за собою і не дає згаснути. Тому я просто продовжую бути вірним собі та йти далі. Ця пісня-рефлексія на моє минуле. Розуміння того, що було раніше, усвідомлення та прийняття. Ми починаємо цінувати щось лише тоді, коли втрачаємо, а буває вже пізно. Війна все розставила по своїх місцях: той, хто здавався близькою людиною, став максимально чужим і навпаки: абсолютно чужі люди стають ближчими за рідних. Кохання стає тільки міцнішим у важкі часи, тепер я це точно знаю. Що б не сталося, я ставатиму тільки сильнішим, шляху назад немає. Останні слова фільму "Не дивіться нагору" добре реалізовують головну концепцію цієї пісні: "А якщо подумати, у нас було все".

Сподіваюся, що мої пісні та сенс, який я в них вкладаю, дають вам якісь позитивні емоції та допомагають усвідомити очевидні, але такі значущі для нас речі, як віра в себе та своїх близьких, любов до Батьківщини і добро, яке завжди повинно бути безоплатним. Якщо моя пісня змінила світосприйняття на більш краще, більш позитивне хоча б для однієї людини, то все було недаремно.

Попри все, буду творити далі, організовувати благодійні концерти, допомагати своїм близьким, а також всім тим, хто потребує допомоги і кому я можу дійсно допомогти.    
Дізнайтеся більше про: G. S.

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: