Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

«Сам собі країна»: співак Gremo дав нове життя пісні легенді української музики СкрябінуGREMO – співак, актор, американський українець, який із перших днів війни повністю присвятив себе Україні. Він активно волонтерить, допомагає своїм побратимам із територіальної оборони гуманітарною допомогою, виступає на благодійних концертах і піднімає дух народу своїми піснями.

У воєнний час GREMO випустив кілька пісень, кліпи на які були відзняті в Україні, зокрема у гарячих точках (“American Ukrainian”) та присвячені українським захисникам і воїнам ЗСУ.

Сьогодні виконавець презентує оновлений трек “Сам собі країна”, який був написаний легендою української музики Кузьмою “Скрябіним”.

GREMO впевнений: “Легенди завжди на часі. Легенди ніколи не вмирають, як і герої. Скрябін - це легенда, яка завжди житиме в серцях українців і в моєму серці. Для мене він людина, що не боялася говорити правду, що справді у нього в думках. А кожна його пісня просякнута неймовірним життєлюбством, жагою до життя, самовіддачею та і любов'ю до України”.

Коли GREMO почув пісню Скрябіна “Сам собі країна”, то вона відгукнулася йому у серці. І музикант відразу зрозумів, що трек має зазвучати по-новому, особливо зараз.

“Коли я почув пісню Кузьми “Сам собі країна”, то зрозумів, що цей трек має зараз отримати нове звучання, що пісні треба дати нове життя. Бо ці питання зараз актуальні, як ніколи. Я американець, але всією душею я з Україною”, - говорить GREMO.

У своїй пісні Скрябін розповідає про ті події, що турбували його на той час. Це міграція людей. Проте GREMO вносить у трек певні зміни і звертається до теми Збройних Сил України. Тисячі чоловіків і жінок, а також добровольців із різних країн зараз знаходяться у лавах ЗСУ, боронять нашу землю і наш спокій.

Зараз музикант працює над створенням відеокліпу, який буде наповнений метафорами та смислами воєнного часу й стане ще однією сторінкою, що розповідатимемо світу правду про події в Україні.


https://bfan.link/sam-sobi-krayina

    
Дізнайтеся більше про: Gremo

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: